Emmy Rossum vadovauja rankšluosčiu, puikiai užfiksuota kaip moteris Holivude

Iš pirmo žvilgsnio Emmy Rossum paskutinis “Instagram” pranešimas yra juokingas: ji vadovauja epizodui Bjaurus dėvėti rankšluostį. Tačiau kuo daugiau mes galvojame apie tai, tuo daugiau negalime nerimauti dėl to, kad tai iš tiesų yra žvilganti žvilgsnį moteriškoje nuolatinėje kovoje, kuri rimtai žiūrima į Holivudą.

“Kai esate režisierius, bet taip pat ir rankoje, scenoje”, Rossum parašė kartu su savo nuotrauka, sėdinčia režisieriaus kėdėje ant “Showtime” rinkinio “Hit half naked”.

Kai esi režisierius, bet taip pat ir rankoje.

Emmy Rossum (@ emmyrossum) bendrai paskelbta žinia

“Rossum”, 30 metų, yra ta pati multi-talentinga žvaigždė, kuri praėjusiais metais padarė antraštes, kai uždirbo vienodą užmokestį, reikalaudama uždirbti tokį patį kiekį, kaip ir jos Bjaurus co-star William H. Macy. Vis dėlto čia ji, vis dar esanti Holivudo seksistinių dvigubų standartų – dar tik apsirengusi, bet šypsosi, kol ji uždirba.

VIDEO: Robin Wright reikalauja vienodo atlyginimo už Kortų namus

Bjaurus, kuris šiuo metu filmē savo aštuntą sezoną, žvaigždės “Rossum” kaip “Fiona”, seniausia dukra ir neoficialus šešių vaikų disfunkcinės šeimos matriarchas. Septintojo sezono sezono metu “Rossum” taip pat dirbo už kameros.

“Laikui bėgant, vadovavimo vaidmuo pradėjo jaustis šiek tiek labiau pasidalijęs”, – paaiškino ji per Vulture Gegužės mėn. “Aš jaučiau, kad myliu šou, kad aš myliu visus jame, bet aš tik norėjau jaustis gerai”.

SUSIJĘS: Beviltiška žvaigždė Ruby Modine dėl patarimo Emmy Rossum pateikė apie sekso scenos

Na, nes jos kolegos moteriškos žvaigždutės gerai žino, tai ilgas kelias. Tuo tarpu toliau kovok su gerąja kova, Emmy!