Emmy Rossum ir direktorius Sam Esmailas yra vedęs!

Ši atminimo diena savaitgalis buvo nuleistas su garsenybių draugais. Šeštadienį Miranda Kerr ir Evanas Spiegel susiedė mazgą, o vakar vakarė aktorė Emmija Rossum vedė direktorių Samą Esmailą. Tiek daug mėgsta eiti!

30 metų vyras Bjaurus “Esmail” nuo 2015 m. rugpjūčio mėn. buvo įdarbinta žvaigždute. Pora susitiko 2014 m., kai “Esmail” filmas nukreipė “Rossum” Kometa, ir nuo to laiko jie buvo kartu.

Šeštadienį abu žmonės tapo vyru ir žmona rytinėje 55-osios gatvės konservatorių sinagogoje N.Y.C. Esmail geriausiai žinomas kaip “Creator” P. Robotas, ir pagal Žmonės, Keletas šou žvaigždžių dalyvavo, tarp jų Rami Malek, Christian Slater ir Carly Chaikin. Šaltinis praneša, kad Robertas Downey jaunis ir Hilary Swank taip pat dalyvavo ceremonijoje.

Čia pateikiama informacija, kurios jūs tikrai norėtumėte: Rossum savo vestuvių stiliaus stilių laikė paprastą ir elegantišką, dėvi Carolina Herrera suprojektuotą nešvaraus atlaso suknelę. Jos plaukai buvo traukti atgal į nepakartojamą saldumyną, kurį ji papildė ilga, vienkartine pliauna. Esmailas taip pat ėmė tradiciškai išvaizdą, turinčią švarų juodą kostiumą su juodu kaklu.

Emmy Rossum (@ emmyrossum) bendrai paskelbta žinia

Čia pamatysite daugiau apsvaiginimo nuotako nuotraukų!

SUSIJĘS: Carolina Herrera oficialiai rengia Emmy Rossum vestuvių suknelę

Žiūrėkite: eikite už scenų Emmy Rossum’s Cover Shoot

 

Mazel tov naujam ponui ir ponia Esmailui!