Emma Watsono savaitgalio spinta? Dangtelis ir suknelė!

Hermione Granger dabar yra kolegijos absolventas! Emma Watson, kuris puikiai grojo Hario Potterio protingą draugę Haris Poteris Filmo franšizė baigė bakalauro laipsnį anglų literatūroje iš Browno universiteto sekmadienį. Aktorė, 24 metų amžiaus, kuri buvo 2000 studentų, gavusių laipsnius Ivy League mokykloje Providenceo mieste, R.I. išdidžiai tweeted savo nuotrauką savo dangtelyje ir suknele (aukščiau) su jaudinimu “!” kaip jos čivināšana.

Labai stilinga britų aktorė padarė savo išsilavinimą pirmenybe, žavėdama užsiėmę kino karjerą (taip pat vaidinusi neseniai Darreno Aronofsky bibliniame epizode Nojaus su Russellu Crowe ir Jennifer Connelly ir artėjančiu trileriumi Regresija su “Ethan Hawke”, kuris prasidės 2015 m.).

“Aš ketinu baigti gegužės mėnesį”, – sakė ji kovo mėn. Ellen DeGeneres. “Taigi Amerikoje jūs, vaikinai, baigiate ketverius metus ir aš baigsiu penkias. Galų gale aš paėmiau du pilnus semestrus, tada dirbu per visas mano pertraukas”.

2009 m. Watsonas pradėjo studijas Browne, tais pačiais metais ji buvo pavadinta didžiausia dešimtmečio aktorė Gineso pasaulio rekordų knyga.

Norėdami švęsti savo didžiąją dieną, pažvelk į Emmos Watsono 10 geriausių raudonojo kilimo išvaizdą!“Aš ketinu baigti gegužės mėnesį”, 23 metų Nojaus Žvaigždžių žiūri į pokalbių šou šeimininką. “Taigi Amerikoje, jūs vaikinai baigiate ketverius metus, aš iš tikrųjų baigiau penkias. Aš baigiau visus 2 semestrus, o tada dirbu per visas mano pertraukas. “- Žiūrėti daugiau šiuo adresu: http: // http: //www.ryanseacrest.com/2014/03/24/emma-watson-talks- kolegija … “Aš ketinu baigti gegužės”, 23 metų Nojaus Žvaigždžių žiūri į pokalbių šou šeimininką. “Taigi Amerikoje, jūs vaikinai baigiate ketverius metus, aš iš tikrųjų baigiau penkias. Aš baigiau visus 2 semestrus, o tada dirbu per visas mano pertraukas. “- Žiūrėti daugiau šiuo adresu: http: // http: //www.ryanseacrest.com/2014/03/24/emma-watson-talks- kolegija … “Aš ketinu baigti gegužės”, 23 metų Nojaus Žvaigždžių žiūri į pokalbių šou šeimininką. “Taigi Amerikoje, jūs vaikinai baigiate ketverius metus, aš iš tikrųjų baigiau penkias. Aš baigiau visus 2 semestrus, o tada dirbu per visas mano pertraukas. “- Žiūrėti daugiau šiuo adresu: http: // http: //www.ryanseacrest.com/2014/03/24/emma-watson-talks- kolegija-…