Emma Watson romantiška apranga puikiai tinka dienos dienai su Chord Overstreet

Emma Watson atsako į visus jūsų santykių stiliaus klausimus. The Haris Poteris Alus buvo pastebėtas dienos dieną su savo nauju berniuku, buvusiu Glee žvaigždė “Chord Overstreet”, ketvirtadienį, ir dėvėjo puikų aprangą, kad išlaikytų dalykus atsitiktinai, patogiai ir subtiliai romantiškai.

Ketvirtadienį Watson ir Overstreet pastebėjo, kad laikosi rankų ir žiūri labai daug daiktų. Nepaisant to, kad fotografai galėjo būti visiškai matomi, tai neišlaikė pora nuo tolesnio pokalbio, šypsodamas visą kelią.

TK
Pacific Coast News / BACKGRID

Watsonas atrodė grįžtamasis į juostelę (panašiai čia esanti parduotuvė), juodos tiesiosios džinsai (panašūs čia) ir juodos odos buteliukai su raudonu Edun džemperiu ($ 620; edun.com) atsitiktinai užplūdo virš peties. Anksčiau tą dieną ji dėvi romantišką, ryškiai spalvotą gabalėlę, o ją apvilko aplink ją, kai ji šilta. Jos apranga šaukia “Aš nesistengiu per daug sunkiai”, o vis dar atrodau visiškai sukomplektuota. Iš esmės tai pagrindinė Emma Watson apranga.

Jos naujasis žmogus, atrodo, pasiėmė užuominą ir sukosi lygiai taip pat atsitiktinai, kaip mėlynas marškinėliai ir atitinkami Adidas sportiniai bateliai, suporuoti su tan slacks.

Watsonas paprastai yra labai privatus apie savo santykius, bet šis išvykimas, atrodo, tai keičia. Pirmieji du pirmieji romantikos gandai, kai jie buvo vertinami labai jaukiai koncerte vasario mėnesį. Vėliau jie buvo matę, palikdami tuštybės mugė Oskarų vakarėlis kartu – nors šiek tiek atstumas tarp jų.

SUSIJĘS: Emma Watson oficialiai Pažintys buvusi Glee Žvaigždė ir jie jau yra romantiški visuomenei

“Dabar jie buvo šiek tiek susipažinę, tačiau vis dar gana nauja”, – sakė šaltinis Žmonės. “Jie susitiko per draugus. Jie gali atrodyti kaip keista rungtynės, tačiau jie iš tikrųjų turi labai panašių veikėjų “.

Mes gyvename dėl šios naujos galios pora.