Emma Watson nukreipta Meghan Markle prie Wimbledono su savo baltais kultotais

Meghan Markle efektas yra tikras. Tiesą sakant, tai yra tokia reali, kad oficialiai įsiskverbė į vieną iš labiausiai išskirtinių La La Land draugų, dar žinomų kaip Holivudas. 

Šeštadienį Vimbaldo moterų vienintelio finalo metu Emma Watson atvyko į drabužius, dėvėjusius drabužius, kurie, atrodo, atspindi Sasekso stiliumi kunigaikštystę, iki pat baltųjų kulbotų. 

Įžymybės Attend Wimbledon
Karwai Tang / Getty Images

Dėl tokios progos Markle pasiūlė mėlyną ir balta juostelę palaidinę palaidinę, kurią Ralphas Laurenas suvyniojo į savo baltųjų šilko plaštakos kojines kelnes. Tuo tarpu Haris Poteris žvaigždė nuslydo ant beveik identiškos poros tekančių kelnių, bet apsirengė juos pritaikytu žnypliu ir užtrauktuku liemeniu toje pačioje kietajame atspalvyje. 

Meghanas at Wimbledon embed
Karwai Tang / Getty Images

Pagrindinis “Watson” aksesuaras, balta šiaudų skrybėlė, taip pat primena mėgstamus federatus, kuriuos dėvi Markė. Ji netgi turėjo vieną ranka žaidimų metu, kai saulė tapo per šviesi. 

Įžymybės Attend Wimbledon
Karwai Tang / Getty Images

Tačiau Emma nėra vienintelė, kuriam naujai kardomajam karaliui reikia stiliaus ženklų. Atrodo, kad Meghan Markle efektas taip pat pasiekė tuos, kurie yra jos vidiniame rutulyje. Pavyzdžiui, pasiimkite Kate Middleton geltonos spalvos “Dolce & Gabbana” aprangos sukneles su apipjaustytais rankovėmis, kurias ji dėvėjo antrą dieną Wimbledone kartu su savo vyru prinčiumi Viljamu. Šis stilius labai primena saulėtą Brandono Maxwello numerį, kurį Markė nešiojo tik prieš kelias savaites. 

Ir pranešta, kad Markle paveikė pastarojo stiliaus pamainą princesę Beatrice’ą, karališkai prekiaujant jos berniomis nėrinių sukniaisiais ir šiuolaikinių siluetų ryškiomis spalvomis švelnioje paletėje.  

Susijęs: Twitter palygina Meghan Markle’s Ralph Lauren aprangą prie linijos teisėjas uniformas prie Wimbledon

“Beatrice neabejotinai atkreipė dėmesį į karališkąją Megano madą”, – sakė garsenybių stilistikas Rochelle White “The Daily Mail”. “Ji labai paveikė madą, tendencijas ir stilių, ir manau, kad ji matė jėgą”.

Su tokio stipraus Meghano stiliaus žaidimu mes jaučiame, kad jos poveikis mados pasauliui netrukus bus beveik niekur.