Emma Watson ir Boyfriend Mack riteris skambina išeiti

Grab savo audinius, nes 2017 m. Pareiškė dar įžymybės pora. Pasak įvairių šaltinių, Emma Watson ir jos dvejų metų draugas, technologijų verslininkas William “Mack” Knight, yra ne daugiau. Ar šiemet kada nors baigsis?!

27 metų vyras Gražuolė ir pabaisa Nuo 2015 m. pabaigos žvaigždė susipažino su 37 metų riteriu, nors ją lengva pamiršti, nes mes retai juos matome. Pasibaigus gegužės mėnesiui, vakarėlio privatūs pora buvo pastebėta, ir žodis yra tas, kad jie suskilo kai kuriais anksčiau šiais metais pagal Puslapis 6. Nėra žodžio, kodėl “lovebirds” suskaidė, bet mes nebūtų šokiruoti, jei tai susiję su Watsono užimtu grafiku.

“Watson” pranašauja privatų asmeninį gyvenimą, mandagiai atsisako atsakyti į klausimus apie savo vaikiną kiekvieną ratą. Anksčiau šiais metais ji paaiškino savo loginį pagrindą išsaugoti savo meilės gyvenimą, ir, tiesą sakant, jis turi daug prasmės.

“Aš noriu būti nuoseklus”, – paaiškino Watsonas tuštybės mugė Vasarį. “Aš negaliu kalbėti apie mano vaikiną interviu ir tada tikiuosi, kad žmonės nepriims paparacių mano nuotraukos, vaikščiojančios aplink mano namuose. Jūs negalite to turėti abiem būdais.”

Atrodo, kad “Watson” eina į naujus metus kaip viena moteris, ir mes esame įsitikinę, kad vyrai jau įsitvirtinę!