Emma Stone skleidžia levandos apatinio trikotažo įkvėptą vestuvinę suknelę Venecijoje

Premjero filmas, į kurį buvo atkreiptas dėmesys La la šalis-kuris sujungia Emma Stone su Crazy, Stupid Love “Ryan Gosling” drauge žvaigždė, stengdamiesi įveikti Holivudą, trečiadienio naktį įkūrė 73-ąjį Venecijos kino festivalį, o akmuo, kuris vaidina trokštančią aktorę, užtikrino, kad visi akys ant jos buvo apakinti apatiniai moteriški, nes ji paliko istorinį Italijos miesto filmų šventę grįžti į savo viešbutį laivu.

Anksčiau dienai 27 metų “Atelier Versace”, apsvaigusi ant “raudono kilimo”, nusprendė pasimatuoti švelniavilnių kojos marškinėlius levandų šlepetes. Grožis sušvelnino ryškiai raudonąsias sruoges su aukso tonu alyvmedžių gabalėle, kurioje buvo asimetriški dirželiai, tekdavo išsipūsti detalės iš šonų ir labai žemas hemlines.

Venecija Italy - Emma Stone wraps up the first day of 73rd Venice Film Festival and returns to Hotel Excelsior by boat, wearing a sexy lavender dress and matching heels.AKM-GSI August 31, 2016To License These Photos, Please Contact :Maria Buda
AKM-GSI

SUSIJĘS: Emma Stone ir Amy Adams “Step Out in Bold”, “Show-Stopping” laukia Venecijos kino festivalio

Ji papildė savo naktinį ansamblį su poros paprastų sidabrinių strappy sandalų kulniukais, kurie subtiliai apsupo jos kulkšnius ir paprastus auksinius auskarus. The Paukštis aktorė pridūrė fuksijos lūpų pirštą ir išviliojo juodos spalvos plaukus į retro įkvėptą šukuoseną su gilia dalimi ir šonine kirpčiomis savo išvykoms.