Emma Stone mano, kad SNL yra jos vidurinė mokykla

Sunku patikėti Emma Stone Šeštadienio vakaras gyvai Trys kartus dabar, bet graži raudonų spalvų žvaigždė buvo nuoširdus ir šiek tiek kvailas diskutuodamas per savo atidarymo monologą praeitą vakarą. “Paskutinį kartą aš surengiau priespaudą prieš penkerius metus ir tada buvau toks jaunas”, – sakė ji. “Iš tikrųjų aš tikrai neėjau į vidurinę mokyklą, taigi man tokia buvo mano vidurinė mokykla”.

28-erių metų vyras juokavo, kad jos geriausia atmintis buvo nulipę, kurią ji turėjo su mumis narys; prasidėjo linksmumas, nes fonde pasirodė Bobby Moynihan, dėvęs varsio striukę ir laikydamas futbolą.

Akmuo surengė tiesioginį laidą, kad reklamuotume savo naują filmą su Ryan Gosling, La la šalis. Savo epizodo aktorė buvo prijungta prie ypatingos svetimos išvaizdos iš kitos gražios ir juokingos panele, Jennifer Aniston, taip pat muzikinio svečio Shawn Mendeso.

SUSIJĘS: Watch Emma Stone linksmai kovoja su muzikine lūpomis skaitymo šokio šou metu

Tai akmeninis užsiėmimas, kuris Billie Jean King vaidina labai laukiamame filme, Mūšis dėl sekso. Akmuo taip pat yra gandai, kad jis bus išleistas “Cruella de Vil” būsimame filme Cruella.

VIDEO: “Emma Stone” keičiasi atrodo