Emma Stone ir Ryan Gosling negalėjo būti labiau žavūs “La La Land” Toronto tarptautiniame kino festivalyje “Premiere”

Emma Stone ir Ryan Gosling buvo gražiausios žvaigždės ant raudono kilimo, jų naujojo filmo premjera, La la šalis, Toronto tarptautiniame kino festivalyje pirmadienį.

Akmuo, 27 m., Atrodė teigiamai spinduliuojantis geltonos pamainos suknelėje, uždengtoje išplėtota gėlių puošmena. Kryžminio raumens piršto pompų poros atitiko subtiktą auskarą, kurį aktorė nešiojo, kad nusilptų pečių ilgio raudoni plaukai. Goslingas, 35 m., Buvo šiek tiek lyderis šalia jos modeliuotu kariuomenės Gucci kostiumu ir baltu marškinėliu, kurį jis dėvėjo be kaklaraišties.

La la šalis yra originalus muzikinis iš Whiplash režisierius Damjenas Chazelle, įsikūręs šiuolaikiniame Los Andžele. Filme parašyta romantika tarp norinčios aktorės Sebastiano (Goslingo), džiazo pianisto ir Mia (akmens), kurie įsimylėję siekdami žvaigždės. Šis naujausias pastangas yra trečiasis ekrano bendradarbiavimas mėgstamiems aktoriams.

SUSIJĘS: TIFF 2016 – Žr. Išskirtines karščiausių žvaigždžių portretus

“Mes sukūrėme du filmus ir dabar tris, todėl žinote, kad puikiai tinka dirbti su žmonėmis, kuriuos pažįstate”, – sakė Goslingas E! premjera. “Manau, kad tai geriausiai atskleidžia iš jų, nes jūs vienas kitą pažįstate, ir jūs galite padėti viena kitai taip, kad negalėtumėte, jei esate svetimi”.

Tuo tarpu akmuo negalėjo padėti, bet pasinerti į savo linksmą žvaigždutę. “Aš tiesiog manau, kad jis puikus, aš turiu omenyje, kad jis yra fantastiškas aktorius, ir tai yra tik labai įdomu dirbti su juo, ir tai yra viskas, kas į jį yra, iš tiesų. Tai nėra įdomu nei tai, ar mažiau įdomu nei ta”.

FOTO: Emma Stone “Red Carpet” stilius

La la šalis debiutavo JAV teatruose gruodžio 16 d.