Emma Stone ir Andrew Garfield buvo draugiškiausi Exes Valdytojų apdovanojimuose

Emma Stone ir Andrew Garfield daugiau nebegali susipažinti, tačiau jie aiškiai vis dar palaiko puikius santykius kaip draugai. Šešios savaitės abu susirinko “Governors Awards” Los Andžele ir negalėjo atrodyti laimingesni, norėdami pamatyti vienas kitą.

Draugiški pasirodymai buvo pastebėti kalbant ir juokiant viduje iškilmingoje vakarienėje, vykdomoje Kino meno ir mokslo akademijoje. Akmuo atrodė nuostabus baltos spalvos nusiaubtas “Louis Vuitton” sukneles, pritvirtintas iš priekio, ištempdamas savo blondinai plaukus į laisvą drabužį. Garfildas atrodė gražus juodasis tuksas.

Emma Stone Andrew Garfield
Invision / AP / REX / Shutterstock

Ši pora išsiskyrė 2015 m., Tačiau nuo vienerių metų jie buvo nieko, bet palaikė vieni kitus. “Yra tiek daug meilės tarp mūsų ir tiek pagarbos,” sakė Garfildas tuštybės mugė anksčiau šiais metais. “Aš esu jos didžiausias menininko fanas. Taigi, man tai buvo palaima, kad būtų galima stebėti jos sėkmę ir stebėti, kaip ji žydi aktorei, kad ji yra. Taip pat buvo puiku, kad tokia parama būtų viena kitai. Tai nieko, bet gražus dalykas. “

Emma Stone Andrew Garfield
Karwai Tang / Getty

SUSIJĘS: viskas apie Emma Stoneo naująjį vaikiną, Dave McCary

Pranešama, kad akmuo yra pažintis Šeštadienio vakaras gyvai rašytojas ir segmento režisierius Dave McCary, o “Garfield” neatsirado jos dabartinių santykių statuso.

Ačiū, Emma ir Andrew, už mus mokydami yra Galima likti draugais su savo ex.