Emma Stone Goes Casual-Cool, N.Y.C. “Striped Top” ir “Cropped Denim”

Negalima paneigti Emma Stone yra platinos blondinai (ir atsitiktinis, elegantiškas). Dabar, kai buvusi briunetė pakeitė savo tamsias užraktas ryškiai blondinai vasaros bobui, ji ištiesė savo naują išvaizdą su savo mažais raktiniais, bet kietais gatvės stiliais, kai ji išėjo į Niujorko gatves.

Šis raundas, Aloha žvaigždė patiko “Big Apple” oru ketvirtadienį Atea Oceanie matelot tee juodos ir baltos pinstripe jersey. Su savo rankovėmis valcuota, ji suporavo išvaizdą su apipjaustytais džinsais COS kulkos, leopardo spausdinimo plokštėmis ir įdegio krepšeliu. Žvelgdama begalybiškai šiuolaikiška, kaip ji padarė savo kelią, akmuo apsaugo akis nuo saulės su poros juodųjų sunnies, nes jos nelygios spynos pučia vėju.

SUSIJĘS: “Emma Stone” įspūdingas naujas žvilgsnis padės jums padaryti dvigubą filmą

Akmuo, atrodo, turi dalyką savo butams – tai yra patogus kulkšnis. 27-erių metų aktorė buvo pastebėta dėvėti sparnus su pūstomis džinsinėmis džinsais ir juodu ilgomis rankovėmis, kai pirmą kartą debutavo savo naują “padaryti praeitą mėnesį. Kai važiuojate N.Y.G. gatvėse, tai nepažeidžia to padaryti berniukų poros, kurios jums patinka … ypač tie, kurie daro pareiškimą.