Emma Stone atrodo kaip kryžius tarp Daenerys Targaryen ir Legolas jos “Netflix Show Set”

Jei Žiedų valdovas kada nors reikės išmesti Legolas motininę elfų seserį, jie turėtų suteikti Emmą Stonui skambutį, nes ji negalėjo daugiau atrodyti namuose, atrodydama išvaizdą.

Jos ryškiai balti blondinai plaukai ir dramatiškos viršūnės davė mums stiprią Emma Stone-Sesijų žaidimas vibes (ar ne iš jos pagaminta kaseja netgi padarys praėjusį sezoną dar geresnį?), bet jos linkusios ausys ir jos lankas ir strėlė, kurios išstūmė ją nuo Daenerio Targaryeno iki pilnos “Legolas”.

TK
Philip Vaughan / ACE Pictures / INSTARimages.com

Nors ji galėjo išeiti tiesiai iš J. R. R. Tolkieno knygos, Stone buvo iš tikrųjų apie savo naujosios “Netflix” serijos rinkinį Maniacas, kuris yra apie žmogų, kuris yra institucionalizuotas ir svajoja apie naują gyvenimą fantazijos pasaulyje. Serijoje taip pat yra Jonah Hill, Justin Theroux, Sally Field ir Jemima Kirke. 

Akmens akys atrodė, kad ji buvo nuo savo laukinės aprangos fantazijos, bet mes ne visada pažiūrėsime į jos kostiumo kontekstą, kol kitais metais nebus išleista serija. Bent jau turime šią nuotrauką, kad tuo metu galėtume mus laikyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5