Emma Gonzalezo pranešimas Michelle’ui Obamai yra tinkamas būdas naudoti Leslie Knope Meme

Amerikos nacionalinė šautuvų asociacija šią savaitę gavo labai aiškią aktorės Amy Poehler pranešimą: “F-off”.

Po rumunų salės susitikimo, kuriame studentai ir neseniai vykusios “Marjory Stoneman Douglas High School” aukų tėvai susitiko su Floridos įstatymų leidėjais, trečiadienį aptarė šaunamųjų ginklų kontrolę, organizacija pasidalijo “pro-gun Twitter” pranešimu palaikydama spaudos atstovą Dana Loeschą.

Čivināšana NRI naudojo Amy Poehler “GIF” Parkai ir poilsis charakteris Leslie Knope padėkoti Loeschui.

Po kelių valandų šou kūrėjas Michael Schur greitai atėjo į gynybą šou ir pobūdžio. “Sveiki, prašau, paimkite tai žemyn. Aš norėčiau, kad nenorite naudoti “GIF” iš laidos, kurią aš dirbo siekdamas paskatinti jūsų skerdimo darbotvarkę “, – rašė jis. Kikeris tvirtina, kad jis atitiko pačią Pellerio pranešimą, kuriam to nebuvo.

Jis pridūrė: “Be to, Amy nėra” twitter “, bet ji man pranešė pranešimą:” Ar galite tariuoti NRA man ir papasakok jiems, kad aš pasakiau “f-off”? “

Nors dauguma, žinoma, buvo užfiksuoti Schur, jis gavo daug paramos.

Tačiau tai buvo aktyvisto žinia, tačiau ji stovėjo virš jų.

Emma Gonzalez, Stoneman mokyklos šaudymo išgyvenusi, kuri taip pat buvo aktyvi sirgalio ir vokalo partija kovos su ginklu kontrolei nuo incidento, atsakė į buvusios pirmosios ponios Michelio Obamos tweets su tuo, ką galime apibūdinti tik kaip mikrofoną.

SUSIJĘS: Džordžas ir Amalas Clooney. Padovanok $ 500,000 už Floridos studentų kovą už Gun Control

“Aš esu absoliučiai baimė neeilinių studentų Floridoje”, – rašė B.Obama, giria tuos, kurie meldžia pokyčius. “Kaip ir kiekvienas mūsų istorijos pažangos etapas, ginklų reforma taps drąsa ir ištverme. Bet “@barackobama” ir aš tikime jumis, mes didžiuojamės jumis, o mes atsiliekame kiekviename žingsnyje “.

Tuo Gonzalezas atsakė su tuo, kas dar? – Leslie Knope GIF:

NRA ir González GIF atveju ji laimi.