Emily Ratajkowski smolders į Naująją NSFW reklamos kampaniją Jacquie Aiche

Emily Ratajkowski nėra nepažįstamasis, norėdamas išprovokuoti savo turtingą turtą (muzikinių vaizdo įrašų metu, atostogaujant ant šaligatvio), todėl neįtiko didžiulis siurprizas, kad jos naujausias pastangas, kaip vaikiškos merginos juvelyrikos dizainerio Jacquie Aiche pavasario veidas Kampanija yra provokuojanti absoliučiu geriausiu būdu.

Naj Jamai nufotografuotose Niu Džamai fotografuotose “prilyginta-to-be-NSFW” nuotraukose Ratajkowski pavaizduotas ne taip, kaip kitaip, nei naujos Aiche dizaino aplink jos kaklą (aukščiau), išdidžiai parodydamas jos skilimą. “Emilis yra šiuolaikinis mamytė”, – sakė Aiche Stiliuje. “Ji nuostabi, bet daugiau nei ji, ji yra jos pačių seksualinė būtybė, kuri atneša rausvumą ir realybę, todėl kolekcija atrodė taip svaiginanti”.

SUSIJĘS: A-List žvaigždė, kad Emily Ratajkowski būtų Fangirl daugiau? Kate Blanchetas!

Naujajame “jacquieaiche.com” parduotuvėje galima įsigyti dizainerio parašų “luxe” metalines grandines, akcentuojamas su kristalais, brangakmeniais, turkiu ir opalais. “Aš visada nukreipia mama žemę ir ieško būdų sukurti apsauginį totemą”, – sakė Aiche. “Radau įkvėpimą dvasinių gyvūnų koncepcijoje ir gydomųjų savybių, kurias kiekvienas atneša”.

Išsiregistruokite žemiau pateiktų garso kampanijų nuotraukų.

Emily Ratajkowski x Jacquie Aiche - Embed 3
Courtesy Jacquie Aiche

SUSIJĘS: Emily Ratajkowski palaiko Kim Kardashian West su vienodai seksualiu Selfie

Emily Ratajkowski x Jacquie Aiche - Embed 4
Courtesy Jacquie Aiche

SUSIJĘS: Emily Ratajkowski daro neutralus nieko, bet nuobodus

Emily Ratajkowski x Jacquie Aiche - Embed 5
Courtesy Jacquie Aiche