Emily Ratajkowski’s Naujausias žvilgsnis mums miega Fall Fashion

Emily Ratajkowski buvo ranka Mes esame jūsų draugai fotokoloną Londone ir, be staigmenų, ji atrodė apsvaigusi. Londone gimusi ir amerikietiškoji modelio velniška aktorė atvyko į Zimmermanną (995 dolerius; zimmermann.com) su ilgomis rankovių kreminės spalvos minidermega ir batai su viršaus kelnais.

Ratajkowskio išvaizda puikiai tinka pusiausvyrai tarp seksualaus ir protingo. Kelnės batai sukuria seksualų, tuo tarpu ilgo rankovių kaladėlių siluetas išlygina– reikšmė, tai puikus žvilgsnis, kurį turėtume atsiminti, kai mes pasiruošę kitam sezonui.  

SUSIJĘS: rasti tai! Celeb mėgstamiausia vasaros suknelė

Taigi, nors kai kurie iš mūsų gali būti liūdni, kad pamatytume vasaros atostogas, Ratajkowskio stilius mums labai džiaugiamės rudenine mados (batai, garbanotas trikotažas, pirštinės!). Perskaitykite, kad įsigytumėte daugiau kelnių batų ir išvaizdą, kuri nukreipia jos pavydėtiną aprangą. 

Atkurk Emily Ratajkowski’s Look

Emily Ratajkowski Embed 1
Mandagumas (3)

Parduotuvė: “Proenza Schouler” suknelė, 1 450 USD; net-a-porter.com. Zara batai, $ 279; zara.com. “BaubleBar” žiedų rinkinys, 28 $; baublebar.com. 

SUSIJĘS: Emily Ratajkowski sukelia keletą rimtų kelionių pavydo su savo naujausiu bikini “Gram

Parduokite daugiau nešvarių batų

Emily Ratajkowski Embed 2
Mandagumas (5)

Iš kairės: Joie, 375 $; shopbop.com. Cole Haan, 498 $; nordstrom.com. Givenchy, 2 995 $; net-a-porter.com. Kinijos skalbykla, 90 USD; chineselaundry.com. Devyni vakarai, 209 doleriai; ninewest.com. 

SUSIJUSI VIDEO: Kaip gauti Emily Ratajkowski garbanos ir giliosios pusės

NUOTRAUKOS: 12 “Over-the-knee” batai, kurie padės jus sudominti rudenį