Emily Ratajkowski priima Kim Kardashiano užuominą už savo naujausią “Topless” nuotrauką

Šiuo metu “Kim Kardashian West” yra seksualus nuotraukų fotoreportažas, savo “Instagram” paskyroje palikdamas be galo ir be balto pinkles. Ir nors kai kurie iš jų suteikia realybei žvaigždžių plyšį nuotraukoms, Emily Ratajkowski daro priešingą – ji prisijungia prie.

Antradienį šis modelis pasiėmė Kim K. knygos puslapį, dalijantis toplės nuotrauką tiesiai iš miegamojo. “Emrata” lovos lieka plika lovoje, ant jo užklijuoti lapai, naudojant tik vieną ranką, kad padengti savo krūtinę. Kitoje vietoje ji laikosi stiklo, visiškai niūrios išvaizdos ant veido. “Neatsiliekant nuo lovos”, ji užfiksavo nuotrauką.

Neatsiliekant nuo lovos

Emily Ratajkowski (@emrata) bendrai paskelbta nuotrauka

Tai nėra pirmas kartas, kai Ratajkowski ir Kardashian stovėjo kartu be shirtless solidarumo. Atgal į 2016, kai Laikykis su Kardashians Žvaigždė gaudavo savo nude veidrodį “selfie”, Emrata atsistojo už ją – pažodžiui. Abi susivienijo jėgos vienam epicistiniam neapdairiniam šūviui, keliančios vidurio pirštus nekenčiantiems.

SUSIJĘS: Kim Kardašianas turi tai pasakyti visiems, kritikuojantiems jos ginčytinus pynės

“Tačiau seksualiniai mūsų kūnai gali būti, mes turime turėti [kaip] moterų laisvę rinktis [kada] ir kaip išreikšti mūsų seksualumą”, Ratajkowski rašė “Twitter”.

Tu eisi merginos.