Emilija Clarke tiesiog gavo Bangs jūs visada norėjote

Kahleesi, ar tu esi? On Sesijų žaidimas Emilija Clarke yra žinoma dėl savo ilgo plauko ilgio platinos blondinai, bet ne scenoje aktorės šokoladinis rudas, banguotas bobas greitai tapo jos prekės ženklu “do.

Nors mes visiškai palaikome, kad laikomasi vienos išvaizdos, jei jis veikia, jei jūs gausite norą pakeisti savo parašo šukuoseną, tai paprasčiausias būdas tai padaryti. Ir tai būtent tai padarė Clarke. Per savaitgalį Londono “BAFTA” apdovanojimų turnyre 30 metų aktorė išėjo į raudoną kilimėlį su gabalėliais-aštuoniškais, bukais, antakių kirpimas. Kadangi jos kraštas nėra pilnas, bus lengviau išaugti ir nebus toks didelis, kaip kiti stiliaus variantai. Pabaigoje: jei jums buvo diskutuojama, ar bandyti sprogimus ar ne, jie yra puikus žvilgsnis į išvaizdą, todėl nuneškite Clarke nuotrauką kartu su kito salono susitikimu.

Emilija Clarke Bangs - Embed 2017
GC vaizdai

ATSITIKTINIS ATSITIKTINIS DRAUDIMAS. #mywardobeknewaboutvalentinesdaybeforemyawakebraindid #getyourfreak (heartwitheyeson) apie ❤

Paskelbta @ emilia_clarke

SUSIJĘS: Emilija Clarke tiesiog suteikė jums dar vieną stilių savo Bobą

Pažvelkite į naują Clarke viršutinį kraštą, tada spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte visas šventes, kurias jie padarė šiais metais šiais metais.