Emilija Clarke sako, kad “Žvaigždžių karų” simbolis yra toks pat, kaip ir “Khaleesi” viename galingame kelyje

Sesijų žaidimas gali negrįžti iki kitų metų, bet Emilija Clarke turi naujienas, kurios užpildys jūsų širdyje Khaleesi formos skylę. Jos charakteris Qi’ra naujame “Žvaigždžių karų” spinoff filme Solo: “Star Wars” istorija, ji sako, yra šokiruojantis panašus į HBO mylimą kario karalienę. “Jos yra labai galingos moterys, ir jos abu yra maitintojo”, – sako aktorė Stiliuje. “Jiems tenka tam tikros būtinybės toliau judėti į priekį pasaulyje, kuris kitaip galėtų paneigti tą moterį”.

Mes susidūrėme su Clarke Niujorko premjera Solo, SVA teatre, kuriame mėgėjams pristatė jaunesnį “Han Solo” (“Harrison Ford” charakteris, pagarsėjęs originaliuose filmuose), vyko Fidžio vandens ir kino draugija. Clarke įžengia į filmą kaip “Solo” meilės susidomėjimą, tačiau, tikėdamasis “Star Wars” visatos moterų kovotojų formos, ji yra kur kas daugiau. Clarke Qi’ra yra lyderis, kuris žino, kaip atsigauti – pavydėti gesinimo įgūdžius, norint paleisti. Jos motyvacijos beveik visada yra apsunkintos dviprasmiškumu, tačiau ji yra protinga prievarta išgyvenusi. Garsas pažįstamas Mes žiūri į tave, Daenerys.

SUSIJĘS: Solo: “Star Wars” istorija “Bromance” visiškai užtemdė savo faktinę meilės istoriją

Žvaigždė Wars - Embed - 1
Bryan Bedder / “Getty Images”

Bet abu badas yra asmenys per ir per, sako Clarke. “Aš stengiuosi daryti įvairius dalykus abiejuose projektuose. Manau, kad ant popieriaus jie visai kitokie. Taigi, nors aš padarysiu panašumus (abiejų personažų), aš tikrai nesiruošiau vieni kitiems”.

Clarke sugebėjo išlaikyti keletą Qi’ra gabalų, kad prisimintų savo laiką “Star Wars” rinkiniui ir kitiems, kuriuos ji apiplėšė nuo komplekto. “Aš gavau gražų papuošalų, ir aš pasiskolinu suknelę, kurios neatsirado”. 

Clarke taip pat kalbėjo apie tai, kaip jis dirbo dėl didelės produkcijos po Holivudo seksualinio priekabiavimo skaičiavimo, ir tam tikru laipsniu ji jau matė teigiamus pokyčius.

“Aš tikrai jautėu temperatūros pokyčius po” #MeToo “, tai tikrai. Ir šis perėjimas buvo nepatogus, minutė”, – sako Clarke. “Man pasisekė būti tokiu, kuris nebuvo toks”, – priduria ji, kalbėdama apie Harvey Weinstein nusikaltimus. “Aš jaučiausi ir manau, kad ir tai, ir mano Sesijų žaidimas nustatyti yra pagarba tame erdvei. “

Bet Clarke žino, kad ji neturi daugumos. Ir ji mano, kad “nepatogumas”, su kuria ji susipažįsta, iš tikrųjų yra tai, ko Holivudei reikia pakeisti. “Galiu tik tikėtis, kad vykstantys pokalbiai darys viską taip nepatogu, kad jis pasikeis “, – sako ji. 

SUSIJĘS: kokie vyrai turėtų (ir 100% neturėtų) daryti, kad palaikytų #TimesUp, pagal SkandalasTony Goldwyn

Emilija Clarke Star Wars
Jonathan Olley

Solo: “Star Wars” istorija atidaroma teatruose gegužės 25 d.