Emilija Clarke neturėjo dvigubo korpuso už jos naktinį sargybos žaidimą

Kai scenos kyla dėl nuogumo, tai nėra neįprasta, kad aktoriai, norėdami pamatyti, turėtų naudoti kūno dvigubą, o ne viską, kad galėtų pamatyti visą pasaulį..

Emilija Clarkė nėra viena iš tų veikėjų. Aktorė atsiuntė Sesijų žaidimas gerbėjai į šurmulį sekmadienio naktį, kai jos herojais, Daenerys Targaryen, pabėgo iš Dothraki lyderių, nustatydami savo kiemą į ugnį, spąsdindami juos viduje su ja ir atsirandantys iš jos vien, visiškai nuogi ir nesudegusi.

Nuogi kūnas GOT Fanai, pamatę ekrane, iš tikrųjų buvo Clarke, o ne kūno dvigubai, ir ji gerai, jei visi tai žino. Clarke pasakė Pramogos savaitę, “Norėčiau priminti žmonėms, kad paskutinį kartą paėmiau savo drabužius, buvo sezonas 3. Tai buvo jau seniai. Dabar sezonas 6. Bet tai viskas man, visi didžiuojasi, visi stiprūs. Aš tiesiog jausmas tikrai laimingas Aš sakė “taip”. Tai nėra kūnas dvigubai! “

SUSIJĘS: Emilija Clarke sako 6 sezono Sesijų žaidimas Ar “susprogdins” savo televizorių

Nors ji visiškai nuogas, gamyba užtikrino, kad būtų imamasi papildomų atsargumo priemonių, kai jie nušovė Dotrakio nužudymo sceną. Clarke jo dalis buvo uždarame privačiame komplekse Belfaste, o likusi dalis buvo nušautas Ispanijos dykumoje.

“Mano drabužių nuėmimas nėra lengviausias dalykas”, – sakė ji, pridurdama, kad tai padeda “valdyti”.