Emilija Clarke nesiruošia pateisinti savo palydovų žaidimo “Nude scenes”

Emilija Clarke nėra viena, kuri vengia atsistoti už tai, ką ji tiki … ypač kai kalbama apie feminizmą.

Nors svečias redagavo HuffPost JK mėnesinį projektą “Visos moterys visur” Tarptautinės moterų dienos šventės metu, Sesijų žaidimas Žvaigždis atidaromas tik apie tai, kad dienoraštyje antradienis, dishing apie tai, kaip ji tvarko viską, kas ateina su GOT, įveikti būdus, kuriais moterys visur gali turėti įtakos, ir dar daugiau.

Pradedantiesiems, Clarke aiškiai nurodo, kad ji yra taip per ją ginti GOT nuogi scenos. “Jei stebėjote Sesijų žaidimas tuomet, spoileris, pamatysi mane nuogas “, – rašo ji. Yra daugybė būdų, kaip žmonės nori, kad aš atsakytų į klausimus apie šį faktą. Ir daugybė priežasčių, dėl kurių aš nemanau, kad reikia pateisinti save “.

“Mano atlikti vaidmenys paskatino man suprasti, kaip ji nori būti moteris, kuri atsiduria nelygybėje ir nekenčia, ir išsiskiria kaip feministė”, – tęsė ji. Tai privertė mane laikytis savo veiksmų ir būti gerai su pasekmėmis “.

“Ar man vienodai elgiamasi darbo vietoje? Ne visada. Ar kiekviena moteris? Ne, ir statistika yra aukštyn”, – pridūrė ji. “Ar aš, kaip vyrai ir moterys, uždirbu klausimais žurnalistų renginiuose, būtent dėl ​​to, kad jie gaus antraštinę atsaką iš jaunos moters?”

SUSIJĘS: Emilija Clarke tiesiog gavo Bangs jūs visada norėjote

Šis jausmas, kai galų gale jūs esate diena nuo apsisukimo sezono 7. Aš tikiu, kad šie GONNA BŪS MIND BLOWER … ���� #itakemyjobseriouslyiSWEAR…

Paskelbta @ emilia_clarke

“Manau, kad visi turime galimybę atsistoti kaip moterys įprastu kasdieniame gyvenime”, – tęsė ji. “Manau, kad mes visi turime galią pakeisti neapykantą teisingumu, atvira nuojauta ir gerumu”.

Tačiau Clarke aistra dėl moterų teisių ir lygybės nėra nieko naujo. Ji augo su savo šeima, įkvėpdama tuos įsitikinimus. “Mano gyvenimą formavo tikra lygybės prasme”, – sakė ji. “Tai buvo tiesiog išsišakojusios į visus savo šeimos veiksmus, pasirinkimą ir elgesį”.

“Tai buvo pripažintas faktas, kad aš, kaip moteris, nesiskyrė nuo savo brolio”, – tęsė ji. “Kadangi mano mama karjeroje niekuo nesiskyrė nuo savo tėvo, todėl buvau užauginta lygiomis uždirbtomis, lygiai valdomomis namuose, kurie parodė man ką nors, ką žmogus galėtų padaryti, moteris galėjo ir turėtų tai padaryti. Tada aš užaugau su balsas, bet tai nebuvo bendras kartos balsas, ir tik daug vėliau aš supratau, koks neįtikėtinis, feministas, pradėjo gyvenimą, kurį buvau gavęs “.

WATCH: Step Inside Emilija Clarke Kalifornijos namuose

 

Clarke sakė, kad ji dažnai jaučiasi “kaltais feministėmis”, nes ji turi platformą ir nori kuo daugiau pasisakyti už moterų teises. Ji pasiūlė patarimą kitoms moterims, norinčioms tai padaryti, sakydama, kad vienas didelis būdas padaryti skirtumą yra būtent malonus kitiems.

“Vieni gero elgesio veiksmai gali trukti tavo dienai nuo pasididėjimo iki malonumo širdies plakime”, – sakė ji. “Kadangi malonu parodyti ką nors, kad jie yra matomi ir girdimi, ir kad jie iš tikrųjų yra svarbūs. Ir tai seksualus”.

Ji taip pat paskatino moterys visur švęsti kitų moterų sėkmę ir patraukti savo vidines merginų viršininkus. “Mano balsu tikiuosi, kad mano šeimoje įsišaknijusi feministinė mąstysena tampa nauju normaliu, o berniukai ir merginos pakelti žinoti, kad jie yra vienodi”, – padarė išvadą.