Emilija Clarke “Khaleesi-Blonde” plaukai užaugo aukso gaublyje “Red Carpet”

The Sesijų žaidimas “cast” atnešė šilumą 2018 m. “Aukso gaublyje”. Emilija Clarke raudoną kilimėlį sukrėtė savo herojaus platinos blondinai plaukus, dėvindami ją nešvariomis, o ne ilgomis juostelėmis. Aktorė, kuri vaidina Daenerį Targaryeną ant Hit HBO laidos, atrodė apsvaigusi nuo juodos beprenties suknelės su įtemptos iškirptės, lanko detalės ir nugarėlės.

Emilija Clark
Frazer Harrison / Getty Images

Jos nauja Sesijų žaidimas meilės džiaugsmas, Kit Haringtonas, kaip ir Jonas Snoussas, sekmadienį naktį vaikščiojo kilimu ir atrodė visais juodais, nuo smokingo iki marškinėlio ir lanko. Aktorius sukrėtė parašą, kurį jis žinojo Sostai, tačiau jo kolega Nikolajas Coster-Waldau pasirodė labai skirtingoje veido plaukų situacijoje, nei mes matėme Jaime Lannister.

Rinkinys Harington
Venturelli / WireImage

Aktorius vaikščiojo raudonuoju “Golden Globes” kilimu su Lena Headey (kuris vaidina Cersei Lannister) su druskos ir pipirų barzda. “Coster-Waldau” pasirodė “Tux”, o Headey sukrėtė juodą suknelę su subtiliomis išpjovomis ant liemens.

Lena Headey and Nikolaj Coster-Waldau
Neilsonas Barnardas / “NBCUniversal” / “Getty Images”

FOTO: žiūrėkite visas “Celebrity” išvaizdą iš “The Golden Globe Red Carpet 2018”

Gwendoline Christie, kuris vaidina Tarto Brienne, taip pat puošia Auksinius gaublius juodos spalvotos sukneles su permatomos iliuzijos iškirpte.

Gwendoline Christie
Steve Granitz

Tai, kas iš tikrųjų, gerai išvalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =