Emilija Clarke galiausiai paaiškina, kodėl jam reikia ramentų

Nepaisant to, kaip išskirtinai madinga Emilija Clarke pažvelgė į savo sūkurį reklaminę kelionę Terminatorius Genisys, mes negalėjome padėti sutelkti dėmesį į iškilusius ramentus, kuriuos ji sportuoja (žemiau) Neįprastas “aksesuaras” sukėlė daugelį stebėtojai apie istoriją už jų ir Sesijų žaidimas žvaigždė pagaliau išėjo, kad nustatytų įrašą tiesiai. “Aš turiu streso lūžį ant mano klubo”, – sakė aktorė BBC “Radio 1” pusryčių paroda su Nick Grimshaw ketvirtadienį.

Galų gale mes turime atsakymą, bet nelaimingas atsitikimas yra epochos, drakonų mūšio, kuriame ji dalyvavo kaip jos, rezultatas. GOT personažas Daenerys Targaryen? Ne visai. “Aš noriu pasakyti, kad tai iš parkouro ar kažko, kažkoks tikrai puikus, kaip aš bandžiau paslėpti sieną, bet iš tikrųjų aš tiesiog paslydo”, – sakė Clarke.

Emilija Clarke Crutches
Chad Buchanan / GC Images, Neil Mockford / GC Images

SUSIJĘS: Emilija Clarke Demos Kaip naudotis ramentais su panache

Taip, norint išeiti, ypač prieš paparaci – bet kokios rūšies mezgimas ar petnešos tiesiog erzina, bet mes, be abejo, nematėme, kad kas nors puoštų ir švęs žalą taip pat, kaip ir ji. Tiesą sakant, aktorė net prisirišo prie ramsčių. “Jos vadinamos Will ir Ben, kad žinotumėte”, – sakė ji šou. Mes esame pasirengę dar labiau stebėti “Will” ir “Ben” bei “Dolce”, “Prada” ir “Louis Vuitton”.

FOTOS: stilingi garsenybių sužalojimai