Eltonas Džonas ir Davidas Furnishas susituokė! Žiūrėkite nuotraukas iš viduje esančių vestuvių

Sir Eltonas Johnas yra vedęs vyras! Šventoji dainininkė sekmadienį sujungė ilgaamžę partnerę Davidą Furnishą su intymia ceremonija. Jų sūnūs Zacharius, 3 ir Elijas, 23 mėnesiai, tarnavo kaip mažai žiedų nešėjai. Ceremonija įvyko praėjus devyneriems metams po to, kai jie kartu su pilietine visuomene.

Keitimasis įžadomis. #ShareTheLove

Eltono Džono (@eltonjohn) paskelbta nuotrauka

Ne socialinės žiniasklaidos drovumas, pora dalijasi “Instagram” nuotraukomis ceremonijoje su hashtag “#sharethelove”. Šeštadienį pora pakvietė pasaulį prisijungti prie savo ypatingos dienos skelbimas kviečia į savo “Instagram” paskyras.

“Sir Eltonas Džonas ir Davidas Furnishas prašo jūsų įmonės malonumo švęsti savo vestuves sekmadienį gruodžio 21 d.” Skaitykite pakviesti. John taip pat tweeted apie didelę dieną anksčiau per savaitę.

122214-elton-john-david-furnish-married-embed-480.jpg

SUSIJĘS: seras Eltonas Džonas sveikina Elijas Juozapas Danielius

Tiek “John”, tiek “Furnish” buvo apsirengę tamsių kostiumų, kaip ir jų sūnūs, ir Jonas užbaigė savo išvaizdą su poros saulės akiniais. Zacharijus išpirko žaismingą jo berniuko brolio picą, vedantį į tėčio koją ceremonijoje (žemiau) laikydami mielas įdarytas triušis.

Zachary grabuoja “Dovydo” iPhone ir fotografuoja savo brolį, kai mes keičiame savo įžadus. #ShareTheLove

Eltono Džono (@eltonjohn) paskelbta nuotrauka

Pora nusprendė, kad kovo mėnesį Anglijoje įteisinti tos pačios lyties santuokos. “Mes turėtume ne tik pasakyti:” O, gerai, mes turime pilietinę partnerystę, mes neketiname susituokti “, – sakė jis..

Ponas ir ponas. #ShareTheLove

Nuotrauka paskelbta David Furnish (@davidfurnish)

Susitikimų metu dalyvavo Dovydas ir Viktorija Beckhamas bei jų sūnus Brooklynas, muzikantas Edas Sheeranas, Elizabeth Hurley ir Hugh Grant. Brooklynas parašė: “Nuostabi diena su šeima ir ypatingais draugais sveikinu dėdę Eltoną ir dėdės Davido #ShareTheLove”.

Žemiau žiūrėkite daugiau nuotraukų iš vestuvių!

 FOTO: 100 įsimintinų garsenybių vestuvių akimirkų