Eltonas Džonas atskleidžia savo “keistą”, bet sėkmingą kūrinių kūrimo procesą

Tikriausiai neturėtų kilti abejonių dėl muzikos genijos, kaip Eltono Johno, darbo etikos, tačiau jis turi unikalų dainų kūrimo procesą. On Jimmy Kimmel Live! Pirmadienį nakties menininkas pristatė, kaip jis sukūrė šiuos hitus kiekvienais metais su jo muzikinio partnerio Bernie Taupine, kuris rašo dainų žodžius. Skirtingai nuo daugelio dainų kūrinių, du darbai visiškai nepriklausomi.

“Aš tiesiog einu į studiją ir ten laukia 24 žodžiai, o aš žiūriu į juos ir žiūriu, su kuo norėčiau pradėti, o tada bandau parašyti dainą”, – sakė 68 metų dainininkė. “Aš niekada niekada nežinojau, kokios lyrics bus iš anksto”.

“Kai aš pirmą kartą pradėjau rašyti su Bernie, tai buvo toks pat kaip ir dabar: aš norėčiau gauti lyriką, aš išeiti, parašyti melodiją ir žaisti jam. Tai niekada nepasikeitė. Dabar tai yra tas pats, ir tai kaip dabar jaudinantis, “sakė jis Jimmy Kimmel’ui. “Taigi, jei aš parašysiu dainą į šį albumą ir aš jį baigsiu, aš einu ir į jį pateiksiu ir pasakysiu:” Klausyk, tai yra dainos “, ir tuomet grupė įsilieja ir mokosi, ir mes ją numetu.

SUSIJĘS: James Corden filmavo “Carpool Karoake” su Eltonu Jonu

Jis pripažino, kad tai buvo labai originalus dainų rašymo būdas, bet, gerbėjai, atrodo, kad jis gerai dirba – du padarė tokius pasirodymus kaip “Crocodile Rock”, “Bennie and the Jets” ir “Tiny Dancer” tiek daug daugiau. “Šiemet kartu rašome 49 metus, ir aš nesistengiu tai analizuoti. Tai keista, bet ji veikia”. Skamba gerai mums. Pažodžiui.

SUSIJĘS: Eltonas Johnas apdovanojo vėlyvą Davido Bowie’į, vaidina “kosmoso keistumo” viršelį.

Žiūrėti Eltoną Joną dalintis savo procesu su Jimmy Kimmeliu vaizdo įraše viršuje ir klausytis naujo albumo, Nuostabi Crazy Night, kai jis pasiekia lentyną vasario 5 d.