Elle Fanning Goes Mod in Floral Leg-Baring Žvilgsnis į L.A.

Elle Fanning šiais laikais buvo gana užsiėmęs. Ji tik baigė filmuoti filmą Gyvenk naktį, bendrai vaidina Ben Affleck, Zoe Saldana ir Scott Eastwood; jaunoji aktorė taip pat išreiškia dalį animaciniame filme, Balerina, išeina gruodžio 14 d .; plius ji vaidina svarbų vaidmenį filme XX amžiaus moterys, kuris 21 d. pasiekia teatrus. Tačiau akivaizdu, kad Silpnas Žvaigždė vis dar laiko savo draugams, kaip ji buvo pastebėta “Studio City” apylinkėje Los Andžele antradienį, greiferiniai pietūs su kai kuriais draugais.

Faningas atrodė labai mielas minidresse su geltonu kojiniu ir trumpu gėlių sijonu, nešiojančiu baltos kuprinės ir vilkėdamas švelnias baltas sportines kailius. Žaidžiant modą išvaizdą, aktorė dėvėjo savo blondinai plaukus aukštame, puse į apačią, iš apačios nusidėvėjusio ponytailo, ieško naujo veido su minimaliu makiažu.

Praėjusį gegužę 18 metų baigė vidurinę mokyklą, ir yra aiškiai pasirengusi visiškai pasinerti į kino industriją, keturiasdešimt kitų filmų, kuriuos planuojama išleisti 2017 m..

SUSIJĘS: Elle Fanningas atrodo kaip Marc Jacobs princesė Jaunosios Holivudo partijos galia L.A..

Esame labai jaudulys dėl žavingo kylančios žvaigždės artėjančių projektų ir negalime laukti, kol žiūri, kaip ji atlieka keletą suaugusiųjų vaidmenų.