Elle Fanning absolventų vidurinė mokykla – žiūrėkite savo saldus nuotrauką

Elle Fanning oficialiai baigė vidurinę mokyklą! Kažkur tarp filmų filmavimo ir madingų kampanijų vaidmens, 18 metų mokėsi baigti studijas, o šiandien pažymi L.A. Campbell Hall School.

The Silpnas žvaigždė paskelbė nuotrauką “Instagram”, kurioje ji buvo apsivilkta karališku mėlynu dangteliu ir sukneleliu, juodos spalvos sandalais ir blizgais, ir ji negalėjo atrodyti laimingesni savo didžiojo dieną. “Šį rytą prabudau kaip aukštesnę mokyklą”, – pavadino nuotrauką.

Šį rytą prabudau kaip aukštąją mokyklą GRADUATE

Elle Fanning (@ellefanning) paskelbta nuotrauka

Kai jūsų gyvenimas praleidžiamas tarp filmų rinkinių, paspaudžiant keliones ir fotografuojant, turint laiko baigti savo aukštąsias mokyklas, yra didžiulė pasisekimo galimybė.. Moderni šeimaArielis Žiema taip pat dalyvavo jos baigimo klasėje, suknelė su persikūnėliais į viršūnę.

Taigi, kas tolesnis šiai neseniai įvykusiam laipsniui? Fanningis siekia modelio Neono demonas, pasirodys vėliau šį mėnesį, ir tai dar ne viskas, ką ji turi ant savo plokštelės: aktorė dirba aštuoniasdešimt (taip, aštuoni) dar tik 2017 m. projektai, įskaitant numatomą Y.A. romanas, Visos Bright Places.

SUSIJĘS: Elle Fanning tiesiog atkūrė savo vyresniuosius renginius Kanuose, ir tai buvo puiki

Negalime palaukti, kol pamatysime šią sunkiai dirbtą žvaigždę, kuri klesti savo post-grad gyvenime.