Elizabeth Hurley atlygina Džekijai Collinsui dovaną su “Topless Bikini” nuotrauka

Elizabeth Hurley vis dar turi tai. Praėjusią savaitę aktorė parašė nuotrauką, kurioje išdėstė savo žudikų kūno sudėjimą savo biseksualų geltoname bikini, o šiandien Hurley į Instagram paėmė kitą maudymosi kostiumą – šį kartą, be viršaus. 

“Gramoje” Hurley ryškiai šypsosi fotoaparate, o baseinu pėsčiomis pora baltos bikinio nugaros, saulės akinių ir nieko kito. Jos rankose ji turi Jackie’o Collinso romaną. “Jokių atostogų baigti be Jackie Collinso. Puiku ponia, kuri manęs pribloškė ir linksmino mane dar kartą”, – pavadino nuotrauką, atkreipdama pagarbą autoriui, kuris mirė rugsėjo viduryje. 

Nr atostogų baigti be Jackie Collins. PTL Nuostabi panele, kuri manęs pribloškino ir pramogavo mane dar kartą xxx @jackiejcollins

Nuotrauka paskelbta Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1)

FOTOS: žiūrėkite daugiau įžymybių bikiniose

Hurley, kuris praėjusią vasarą sukūrė 50 metų (ar tu tiki, kad tai ?!), kai kurį laiką praleido paplūdimyje, ir “Instagramming” buvo audra, kad pademonstruotų jos pavydėtiną atostogą. Iš paplūdimio bikini “gražių iki spalvingų peizažo nuotraukų, atrodo, kad aktorė turi atostogas visą gyvenimą.