Ei, skirtingi gerbėjai! Mes skiriame 5 “Sephora” “Limited Edition” makiažo rinkinius

Dar tik dar tris savaites Skirtingai hitai teatruose kovo 21 d. (“PSST” galite užsisakyti bilietus, prasidedančius antradienį, kovo 4 d.), mes susiduriame su tikėjimu, vienintelis būdas, kaip mes žinome, kaip išbandyti penkias “Sephora” skirtingų daugiapakopių kolekcininkų rinkinius “Twitter”. Ir jūs tikrai ketinate norėti mesti savo skrybėlę į žiedą, nes kolekcija yra gana nuostabi.

Pirmuosiuose Sephora filmuose jie ištraukė visus sustojimus. Komplekte yra ne tik viena, bet trys riboto leidimo akių šešėlių paletės, patikrinta paletė su dviem blushingais, bronzėjais ir apšvietimu, taip pat keturi lūpų blizgiai, kiekviena iš jų yra įkvėpta iš kiekvienos frakcijos bruožų. O, bet tai dar ne viskas: įtrauktos trys “Get-the-Look” kortelės, taigi, ar norite pasiekti šį subtilų abejonių švytėjimą ar bebaimingą dūminę akį, galite tai padaryti lengvai atlikdami nuoseklias instrukcijas.

Theo James and Shailene Woodley
Jaap Buitendijk / 2013 Summit Entertainment, LLC

Taigi, kaip jūs laimite vieną iš šių pasakų dystopian įkvėpė rinkiniai? Kitą trečiadienį, kovo 5 d., Mes kelsime klausimą “Twitter” apie 1 val. EST apie “Spring Swing” platinimą, kuriame yra Shailene Woodley ir Theo James iš mūsų kovo mėnesio leidimo. (554 psl.). Pirmieji penki @InStyle pasekėjai, kurie teisingai atsakys į klausimą, laimės vieną iš rinkinių. Taigi, jei dar negavote ar neskaičiuojate klausimo, susijusio su Nicole Kidman, norėtumėte tai padaryti taip greitai. Plius naršykite visą Skirtingai kolekcija dabar nukreipta į sephora.com/divergent.

[instyle_context_cmad url = “http: //img2.timeinc.net/instyle/images/2014/WRN/021314-march-issue-digit …”]Dėl oficialių taisyklių slinkite žemyn.

Turi būti @InStyle pasekėju “Twitter”, kad įeitumėte, jei dalyvis yra legalus JAV gyventojas, kuris yra 18 metų ir vyresnis tuo metu, kai jis atvyksta. Neteisėta, kai tai draudžiama pagal įstatymus. Apribotas vienas įrašas vienai “Twitter” paskyrai. Pirmieji 5 “@InStyle” pasekėjai, norėdami tinkamai atsakyti į klausimą apie “Spring Fling” straipsnį, kuriame yra Shailene Woodley ir Theo James, iš mūsų kovo mėnesio leidimo gaus “Sephora Divergent” makiažo rinkinį, kurio apytikslė bendra mažmeninė vertė yra 60 USD. Po to, kai nugalėtojai buvo paskelbti “Twitter”, kiekvienas nugalėtojas turi elektroniniu paštu išsiųsti savo vardą ir pavardę bei pašto adresą kartu su atsakymu į [email protected] arba jų įvedimas gali būti diskvalifikuotas. InStyle Magazine neatsako už jokią žalą kompiuterinei įrangai, susijusiai su dalyvavimu šioje reklamoje. Paskirstyti daiktai nėra perleidžiami arba išperkami grynaisiais pinigais. Vartotojai, kurie gauna daiktus, yra atsakingi už visus mokesčius. Reklamavimas prasideda trečiadienį, kovo 5 d., 13 val. 00 min., Ir baigiasi, kai patenkama. “Giveaway” oficialiai prasideda, kai @InStyle tweets klausimą nurodytu laiku. “InStyle” / “InStyle.com”, “Time Inc.” ar kitų susijusių bendrovių darbuotojai neturi teisės dalyvauti ar laimėti. Spauskite čia, kad perskaitytumėte “InStyle” privatumo politiką. Ir spustelėkite čia norėdami perskaityti “InStyle” paslaugų teikimo sąlygas.