Dwayne “The Rock” Johnson sveikina dukrą su mergina Lauren Hashian

Naujoji karališkoji kūdikė nėra vienintelis garsus naujagis, kuriam šią savaitę pasveikino pasaulis. Dwayne The Rock “Johnson pirmadienį paskelbė, kad jis ir mergina Lauren Hashian turėjo dar vieną dukterį, ir jis negalėjo atrodyti prouder. 

Naujagimio mergina, pavadinta Tiana Gia Johnson, prisijungia prie savo dviem vyresnio amžiaus seserys “Johnson” šeimoje, Simone Alexandra, 16 metų ir Jasmine Lia, 2. Tiana yra Hashianas ir Johnson’as antrasis vaikas kartu, nes jam yra 16 metų Simone su savo pirmoji žmona Dany Garcia.

The Jumanji: Sveiki atvykę į džiungles žvaigždė paskelbė laimingas naujienas sentimentaliomis nuotraukomis iš jo ir Tianos cuddling. Tina Gia Johnson atėjo į šį pasaulį kaip gamtos jėga, o Mama dirbo ir pristatė kaip tikrą rockstarą “, – rašė jis..

Odos prie odos. Mūsų mana. Palaimintas ir didžiuojasi, kad į šį pasaulį atneš kitą stiprią mergaitę. Tiana Gia Johnson atėjo į šį pasaulį kaip gamtos jėga, o “Mama @ laurenhashianofficial” dirbo ir pristatė kaip tikrą rockstarą. Aš buvau pakilęs ir apsuptas stiprių, mylinčių moterų visame savo gyvenime, tačiau, dalyvaudamas kūdikių Tia pristatyme, sunku išreikšti naują meilės, pagarbos ir pasididžiavimo lygį, kurį turiu už @ laurenhashianofficial ir visas motinas ir moteris ten. Žodis išmintingiems ponams, itin svarbu būti jūsų motinos galva, kai ji teikia, yra tokia pat palaikoma, kaip jūs galite .. laikydami rankas, laikydami kojas, ką galite padaryti. Bet jei tikrai nori suprasti vienintelį galingiausią ir pirminį momentą, kurio gyvenimas kada nors pasiūlys – stebėkite, kaip vaikas gimė. Jo gyvenimo keitiklis, pagarba ir susižavėjimas, kurį turėsite už moterį, amžinai bus beribės. Ir mano trečiajai ir jaunesnei dukrai Tiana Gia – kaip aš padariau, kai gimė jūsų dvi vyresnės seserys Simone Alexandra ir Jasmine Lia, tu turėsi mano žodį, aš myliu, ginsiu, vadinsiu ir darysiu juoktis likusiam mano gyvenimui . Jūsų proto tėtis turi daug atsakomybės ir nešioja daug skrybėlių šiame dideliame pasaulyje, bet būdamas tavo tėčiu visada bus tas, kurį didžiuojuosi dėvėti. O ir dar vienas dalykas .. tu būsi mylėti “rollin” tėčio pasiimti sunkvežimis. # TianaGiaJohnson�� # 3rdDaughter #BlessesAndGratefulMan #ImInTROUBLE

“Therock” bendrinamas įrašas (@terock)

“Visą savo gyvenimą pakėliau ir suprato stiprių, mylinčių moterų, tačiau, dalyvaudamas kūdikių Tia pristatyme, sunku išreikšti naują meilės, pagarbos ir pasididžiavimo lygį, kurį turiu už @laurenhashianofficial, ir visoms moterims ir moterims”. jis tęsė.

Jis toliau svarstė, kaip svarbu, kad partneriai būtų moterims, gimdančioms motiną, prieš dalydami pranešimą su savo nauja dukra tiesiogiai.

SUSIJĘS: “Rock” 2 metų dukra Jasmine buvo hospitalizuota po avarijos

“Ir mano trečiajai ir jaunesnei dukrai Tiana Gia – kaip aš padariau, kai gimė jūsų dvi vyresnės seserys Simone Alexandra ir Jasmine Lia, tu turėsi mano žodį, aš myliu, ginsiu, vaduosiu ir paskatinsiu juoktis likusiam mano gyvenimas “, – rašė jis. “Tavo proto tėtis turi daug atsakomybės ir nešioja daug skrybėlių šiame dideliame pasaulyje”, bet būdamas tavo tėčiu visada būk tas, kurį aš didžiuojuosi dėvėti. O dar vienas dalykas .. tu būsi mylėti “rollin” į tėčio pasiimti “.

VIDEO: Dwayne Johnson sveikina dukrą Tiana Gia

Laimingos naujienos pasirodė praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai pora 2 metų Jasmine buvo hospitalizuota po avarijos. Laimei, viskas baigėsi visai gerai, o laiminga šeima dabar gali švęsti Tianos atvykimą kartu.