Dwayne “The Rock” Johnson’as dėl to, kodėl jo aukštosios mokyklos klasės mokytojai buvo kruopščiai išmėginti iš jo

Daugybė šventyklų mėgsta kalbėti apie tai, kaip nepakartojama, kad jie buvo vidurinėje mokykloje, bet ne Dwayne “The Rock” Johnson. Jau šešių pėdų, keturių colių aukščio ir sveria 215 svarų tik 15, dauguma jo klasiokų buvo kruopščiai freaked iš būsimos žvaigždės. “Jie sąžiningi Dievui manė, kad esu narkas”, – sakė Johnsonas Jimmy Fallon Tonight Show. “Iš viso” 21 Jump Street.”

Norėdami įrodyti savo tašką, San Andreas aktorius parodė šeimininkui, kad pats seksualus, kaip paauglys, nuotrauka, iškart po to, kai jis persikėlė į Našvilį iš Honolulu. “Tai pornostache, kuriu čia dirbu”, – sakė jis.

SUSIJĘS: “Dwayne Johnson” padarė “Bad Bad Bambi” “Saturday Night Live”

Nepaisant jo bauginančio atrodo, mažasis Rokas buvo tik tas pats saldus vaikinas, kurį šiandien pažinome. “Aš buvau toks protingas, kad buvau mokytoju”, – sakė jis. Jis taip pat patiko žavėdamas “Nashville” garsioje “Lower Broad” gatvėje, klausydamas tradicinių apskrities muzikos įrašų. Bet ta minkšta pusė dar nepadėjo jo socialiniam gyvenimui. “Ne draugai,” jis atsiduso. “Merginos man nedavė jokio žaidimo, nieko.” Visi laiku, vaikeliai. Paspauskite vaizdo įrašą aukščiau, kad sužinotumėte, kodėl jis vadina savo paaugliu “Captain White Shorts”.

SUSIJĘS: Dwayne “Rock” Johnsono motinos dienos žinia jo mamai gali būti švelniausia dalykas, kada nors