Dušo dangteliai ne taip atrodysiu …

Pagal apibrėžimą dušo dangtelis yra “plastikinis dangtelis, dėvimas, kad plaukai būtų sausi” (Collins Dictionary). Bet ką daryti, jei mes jums sakėme, kad grožio kompanijos iš naujo apibrėžia tradicinį, švelnų, pūkuotą, vandens priedą?

Na, tai tik tai, ką jie padarė. Visada protingi verslininkai išrado variklio gaubtą, kuris paprastai yra skirtas jūsų vonios kambario privatumui, ir paverčia jį elegantiška priedu, kuris gali būti dėvimas bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. “Mano impulsas suprojektuoti savo asortimentą buvo tas, kad mano vyras negalėjo išlaikyti tiesaus veido, kai pamatėme, kad mane dėvi senosios mokyklos”, – sako Simono Taylor, “Louvelle”, Australijoje įsikūrusio prabangių rūbų džiovinimo linijos įkūrėjas. Mes bet galime susieti. Tikėtina, kad nebūsite sugauti miręs tame neatsakingame variklio gaubtelyje, ir tai yra lygiai taip pat, kaip nuo akių pakabinimo nuo rankšluosčių kablio jūsų vonios durų gale. “Aš norėjau, kad dušo dangtelis būtų toks šykštas, kaip ir visa kita moters drabuziu”.

SUSIJĘS: tiesa apie dušo lovačius

Ir Taylor nebuvo vienišas. “Shhhowercap” įkūrėjas Jacquelyn De Jesu pripažįsta, kad jos motyvacija yra ir namų apyvokos estetikos gerinimas, tačiau po nardymo į dušo kepurės tyrimą (ir mes turime omenyje tyrimai– mergina žino apie dušo dangtelį!), Jos prioritetai pasikeitė ir pagerino jo kokybę. “Puikus dizainas yra tada, kai forma ir funkcija yra subalansuotos”, – sako De Jesu. “Iš pradžių aš norėjau sukurti kažką, kad žmonės galėtų dėvėti, nesijaudindami jausmų, tačiau vėliau sužinojau, kad moterys nekenčiu tradicinis dušo dangtelis. Jie nekenčia triukšmo, kurį jis daro, jo kvapą, vandens apsaugos trūkumą – ne tik tai nepatraukli, o dušo dangtelis dažnai dar netaiko to, ką jis turėtų daryti, kad jūsų plaukai būtų sausi ! “Taigi, jos sprendžiamoji problema paskatino De Jesu ištaisyti kiekvieną įtvirtinimą, kurį ji galėjo nustebinti savo motyvų gyvenimo metu įkvėptiems spaudiniams ir spalvoms. Beyoncie, be abejo, (Yoncé, $ 43, shhhowercap.com).

Dušas Caps - Embed 2
Mandagumas

Mes žinome, ką galvojate. Prieš pakilus 40 dolerių, norėtumėte sužinoti, ar šios naujos dušo kepurės tikrai darbas Paimkite mūsų žodį: jie daro! Su visais naudojimo būdais, iš kurių galite išeiti iš jų (tiek “Shhhowercap”, tiek “Louvelle” kepurės gali būti dėvimi prie baseino ar paplūdimio, kol esate šiuose atostogų vakaruose, lauke lietaus arba sniego metu, saunoje ar garų kambaryje gilus kondicionavimas sesh, arba kaip įdomus aksesuaras dėl blogos plaukų dienos), jie verta investicijų.

“Moterys turi apsaugoti savo išpūtimą iš garo dušu, bet mes neturime atrodyti kaip kremas puokštys tai daro”, sako Taylor. “” Louvelle “dangteliai yra pagaminti iš šilkinio, greitai sauso audinio ir minkšto, lengvojo, vandeniui atsparaus pamušalo. Jie yra tvirtesni nei tradiciniai dangteliai, kad išlaikytų šlapias drėgmę. Tačiau natūralus audinio pluoštas leidžia jie lengvai tinka ant galvos be pjovimo į odą ir paliekant ženklą. ” Mums patinka “Louvelle Amelie” džiovinimo spraga monetų kabinoje ($ 40, louvellewear.com).

Dušas Caps - Embed 1
Mandagumas

SUSIJĘS: Šie “Luxe” produktai pakeis jūsų ryto dują iš suspausto ir atpalaiduojančio

“Mūsų Nanotex audinys yra sujungtas su vidine danga, kad ji būtų 100% nepralaidi vandeniui, tačiau yra kvėpuojanti, leidžianti išgaruoti drėgmę, kitokia nei kilpinių audinių dangteliai, kurie linkę sugerti drėgmę, sukeliančią šnipą”.

Kiekviena prekė taip pat savo ruožtu daro savo kaukes nešioti visi plaukų tekstūros ir veido spalvos. “Shhhowercap” gaubtai yra erdvūs ir juose yra elastingos juostos, puikiai tinka moterims su storesnėmis plaukų struktūromis arba tiems, kurie nori išlaikyti jų kiekį. Tuo tarpu “Louvelle” senajame “Hollywood Glamour” ir “70-ies įkvėptos turbans” naudojamos spalvos ir modeliai yra skirti papildyti visas odos spalvas.

Išminčiai De Jezu žodžiai: “Neapsimokėkite už ką nors, ko nusipelnėte”. Net net tada, kai kalbama apie jūsų dangtelį!