“Dream Kardashian” pirmą kartą bando “Snapchat Flower Crown Filter”

Robas Kardashianas ir Blac Chynos duktė Dream Kardashian tik debiutavo Snapchat.

Naujagimis pirmą kartą susižavėjo mama ir dukra, klijuojančia vaizdo įrašą, su mama pirmą kartą pateko tik vieną dieną po įėjimo į pasaulį. Motina iš dviejų paėmė į socialinės žiniasklaidos programą, norėdama pasidalyti trumpomis savo miegančios grožinės klipais, įstrigusiomis jos rankose, ir tai yra per miela.

VIDEO: 15 Amazing Kardashian Family Throwback Photos

Vaizdo įraše žaismingas “tot” yra nuluptas baltu spausdintine antklode ir atrodantis angeliškai su gėlių karūnu, prigludusiu ant galvos, mandagiai su Snapchat filtrais. 28-erių metų Chyna taip pat pasirodo vaizdo įraše su gėlių vainiko ir juodos spalvos tanko viršuje ir atrodo pavargus, bet turinys, kai ji apsirengia su savo maža mergaitė.

Blac Chyna and Dream Kardashian - Embed 1
Blac Chyna / Snapchat

Blac Chyna and Dream Kardashian - Embed 2
Blac Chyna / Snapchat

Blac Chyna and Dream Kardashian - Embed 3
Blac Chyna / Snapchat

Kūdikis gimė ketvirtadienį, lapkričio 10 d., Ir oficialiai paskelbė savo socialinės žiniasklaidos debiuta tą pačią dieną, kai didžiuotis tėtis Rob paskelbė savo dukters nuotrauką.

Jis atidavė širdies tirpstančią parašą: “Šiandien buvo nuostabu 🙂 Man taip pasisekė! Ačiū @blakchyna už mūsų kūdikį ir toks stiprus! Aš labai myliu tave ir negaliu laukti, kol ji taps vyresnė kiekvieną dieną su tavimi, Chy! Aš labai myliu tave ir svajoju ir vertinu jus abiejų. Žinau, kad visi sako, kad tai mano dvynys, bet tai trūksta nosies Či lol “.

SUSIJĘS: Žiūrėkite “Blac Chyna” ir “Rob Kardashian’s Baby Girl” pirmasis nuotraukas

Negalime palaukti, kol pamatysime daugiau iš šio žavingo naujo Kardašiano klano nario.