Donna Karan nori #DisarmHate su naujausiu apyrankių dizainu

Kaip ir daugelis mados industrijos dizainerių ir vadovų, Donna Karan reagavo į naujausius šaulių ginklų smurto atvejus šioje šalyje su atgimimu ir kovojo su tuo, kaip atsakyti. Keliaudami į Haitis, kur kelerius metus dirbo su amatininkais, kad padėtų tautui atsigauti, ji nusprendė padaryti pareiškimą: “Ne viena daugiau”.

“Trys paprasti žodžiai tapo amerikiečių atminimo vergais atmesti, kad kiekvieną dieną mūsų draugai, mylimi žmonės, šeimos ir bendruomenės smurtautoja smurtą, – sako Karanas.. 

Norėdami išplatinti šį pranešimą, ji užsakė amatininkus gaminti odines apyrankes, kurios būtų naudingos “Everytown for Gun Safety”, organizacijai, kuri siekia sumažinti ginklų smurtą. “30” apyrankės yra prieinama “Urban Zen” parduotuvėse Niujorke, Manhasset, Sag Harbor ir Aspen, taip pat internetu adresu urbanzen.com, o visos pajamos gauna naudos iš “Citytown”. Karan skatina draugus, tokius kaip Barbra Streisand ir Hugh Jackman, kad būtų galima paskelbti socialinės žiniasklaidos apyrankės vaizdus naudodami #disarmhate ir #NotOneMore raktinius žodžius..

Baigti ginklą smurtą. Ne vienas daugiau Pirkite adresu @UrbanZen #NotOneMore #UrbanZen #Orlando #EveryTownForGunSafety #MomsDemandAction #UnderTheGun #AmericansForResponsibleSolutions

Nuotrauka, kurią paskelbė Barbra Streisand (@ barbrastreisand)