Dėmesys Hario Poterio gerbėjai: realiame gyvenime vedlys ateina į Angliją

Žiūriu eiti į pilną Hermioną?

Jei kelionė į Hario Poterio burtininkų pasaulį tiesiog to nedaro, Hario Potterio gerbėjai dabar galės aplankyti tikrosios mokyklos burtininkams ir raganoms Jungtinėje Karalystėje à la Hogwarts.

Įsikūrusi Rytų Sasekso Herstmonceux pilyje, “Bothwell” “Raganų mokykla” nuo 2017 m. Liepos mėn. Vyks 18 metų amžiaus ir vyresniems “studentams” praėjusio savaitgalio gyvenimo veiksmams. Žaidėjai turės galimybę užpildyti klausimyną, kai įsigydami savo bilietus, kuriuos Kickstarter galės įsigyti vėliau šį mėnesį, ir jų atsakymai bus naudojami norint sukurti trumpąsias charakteristikas savo savaitgaliui pasilikti pilyje. Buvimo metu studentai bus apdovanoti drabužiais ir ryšiais, kur jie bus suskirstyti į savo mokyklos namus, dalyvauti magijos klasėse, švęsti banketu ir šokti naktį žiūriu kamuoliuku. Tačiau, mokykla yra griežtai BYOW-Bring Your Own Wand.

Bet nereikia tikėtis, kad Harrys ar Ronsas vaikšto aplink koridorius, veikdamas kaip garsių Hario Poterio personažų, neleidžiama. “The Bothwell Raganų mokykla yra visiškai kitokioje visatoje ir laikais su visiškai naujaisiais simboliais ir naujais sklypais”, – sakoma jų tinklalapyje.

SUSIJĘS: A Haris Poteris Susitikimas įvyko Gražuolė ir pabaisa Premjera

Rugpjūčio mėnesį mokykloje vyks pirmasis savaitgalio renginys, o bilietai kainuoja apie 500 JAV dolerių, o Kickstarter pradės prekiauti kovo 28 dieną. Į kainą įskaičiuoti valgiai ir apgyvendinimas dviejų naktų metu pilyje. Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kokia bus savaitgalis vedlių mokykloje.