DJ Jazzy Jeff sukūrė tik tą grojaraštį, kurią jums reikės šią vasarą

Yra tam tikra nostalgija, kuri jus pasiekia, kai orai pertraukiasi. Tai primena jums savo mėgstamas vasaros prisiminimus, pavyzdžiui, sėdint lauke su draugais, kai jūs augate. Aš atsimenu, kaip žavėjau su savo draugais Filadelfijoje, žiūrėdamas į žingsnius, klausydamasis, kaip kiekvienas automobilis važiavo gatvėmis, bet tuo metu.

Tai buvo gana nuostabu, kai 1991 m. Dainą, einančią per automobilio langus, buvo “Summertime”. Ar aš [Smith] su juo pradėjau dirbti iškart po to, kai jis persikėlė į L.A. į filmą “The Fresh Prince of Bel Air”, ir jis tikrai trūko Rytinės pakrantės. Kaip ir bet kokia gera vasaros daina, ji sugebėjo jaustis pirmą dieną, kai temperatūra pakilo iki 80 laipsnių. Jūs negalite padėti, bet norėtumėte, kad jūs girdėjote apie kepsninę.

SUSIJĘS: Lilija Allena, kovojanti su gėda, depresija ir tabloidais

Su jubiliejumi, snazzy! 30 METŲ Šiandien. Tai Crazy galvoti, kad šie įrašai buvo padaryti jūsų mama BASEMENT! @ djjazzyjeff #tbt

“Will Smith” (@willsmith) bendrai naudojama žinia

Puikus vasaros grojaraštis daro tą patį. Kada dera visas dainas ir klausysite jų, jūs negalėsite nebus jaustis vasaros esmę. Jiems nereikia skambėti panašiai arba netgi būti to paties žanro; Tai, kas juos jungia, yra tas faktas, kad kiekvienas iš jų jums suteikia tą vasaros jausmą. Taigi pasiimk šias dainas ir paspauskite žaidimą. Iki to laiko, kai pasieksite, būsite ieškote baseino.

KLAUSKITE DJ JAZZY JEFF NAUJAUSIUS VASAROS PLAYLIST ČIA:

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite Stiliuje‘s Birželio leidimas, kioskų laikraščiuose ir skaitmeninio atsisiuntimo galimybė dabar.