Dizainerė Ulyana Sergeenko po ugnies naudodami “N-Word” per Couture savaitę

Nors “Paris Haute Couture” mados savaitė yra puikus, madingų dizaino šventinis laikas, dizaineris Ulyana Sergeenko susiduria su atmainomis, kai ji siunčia tinklaraštiniui pastabą, panaudodama rasinę šliužą.

Dėl kokių nors priežasčių rusiškasis dizaineris manė, kad būtų tinkamas užpildyti pastabą dėl mados dienoraščio Miroslavos Dūma skaityti, “Mano n-ai Paryžiuje”, nurodantis Jay-Z ir Kanye West dainą “N-s Paryžiuje”.

Duma dėmesį atkreipė į visuomenės dėmesį, kai ji dalinosi jos nuotrauka “Instagram Story” ir pažymėjo Sergeenko.

Kai žmonės mados industrijoje ir už jos ribų patyrė Dovos “Insta Story” pastabą, jie prarado ją. “Tai geriau nebus realus”, – Naomi Campbell rašė “Insta Story” per užrašinės nuotrauką ir pažymėjo Sergeenko. 

Po kritikos Sergeenko “Instagram” atsiprašė ir bandė paaiškinti, sakydama, kad ji atsibudo keletą neapykantų pranešimų. Jos atsiprašymas nepadėjo situacijos, o vėliau ji išbraukė įrašą.

SUSIJĘS: “Kanye West” išleido geriausią nustebimą vėžio, kovojančio su vėžiu

Atsiprašome, Sergeenko sakė, kad parašė užrašą, nes “Kanye West yra vienas iš mano mėgstamiausių muzikantų, o NP yra viena iš labiausiai mėgstamų dainų. Ir taip, mes kartais kviečiame vieni kitus “N” žodį, kai norime tikėti, kad esame tokie pat paprasti, kaip ir tie vaikinai, kurie jį dainuoja “.

“Esu labai apgailestauju dėl to, kam mane nusikalsta. Mira yra brangioji draugė ir net tai, kad ji taip naiviai paskelbė savo privačią kortelę jai savo socialinėmis priemonėmis, kad mes nieko blogo ir nesuvokėme pasekmių “, – tęsė ji. “Aš tikrai išmokau savo pamoką ir dėkoju už tai. Čia visame pasaulyje yra pakankamai pykčio, prašau, ar galime jį sustabdyti čia? “Tikimės, kad tai taip pat nustos vartoti N žodį.

Duma vėliau įsiminė, paskelbdama savo atsiprašymą “Instagram”, kuris skaitė: “Aš nuoširdžiai atsiprašau dėl savo apgailestaujančios” Instagram “istorijos. Pateikta frazė yra Kanye West ir Jay-Z daina tuo pačiu pavadinimu. Žodis yra visiškai įžeidžiantis, ir aš apgailestauju jį skatinau ir labai atsiprašau “.

♥ ️мое��

Pasidalijama Miroslavos Dūma (@miraduma)