DIY akrilo nagų alternatyvos, kurios paskutinis

Ak, akrilo nagai. Jie grąžina mane į vidurines mokyklas – tai laikas, kai kelios mano geriausios merginos ir aš einu į saloną daugiau nei pasiruošęs gauti naują “pilną komplektą”. Aš visada grįždavau namo su ryškiomis spalvomis, kurias motina niekada nepatvirtino (atgal atgal, rimtai nežinau, ką galvoju – kalkių žalia niekada nebuvo mano spalva). Kai aš pagaliau prekiauja savo kelias per ilgi patarimai, buvau šokiruoti dėl prastos mano nagų būklės. Tai pasakė, aš iš karto atidaviau nagus, kad galėčiau juos atiduoti į gerą sveikatą.

Kai atėjo laikas vėl pakelti rankas, man buvo sumušta, kokiu keliu imtis (tradicinės manikiūro lustai per kelias dienas, ir aš neturiu laiko dažnai apsilankyti salonuose). Štai kodėl aš suapvalinčiau tris geriausias ilgalaikes akrilo alternatyvas. Geriausia dalis? Jūs galite juos pasiekti visais savo poreikiams – nereikia lankytis salone. Žemiau aš suskirstau mano kirtiklius.

Gelio manikiūras

Akrilas Nails
Mandagumas

Dėl ryškių spalvų ir nepriekaištingo blizgesio gelio manikiūras yra kelias. Dėl daugybės gelio lako formuliarų, šio patvaraus, blizgančio meno kūrimas už salono dabar yra įmanomas feat-no UV šviesos reikia! Tai paprastai trunka nuo 2-3 savaičių.

Parduok tai: Sally Hanseno stebuklingo gelio nagų lakas, 7 USD; target.com, “Revlon ColorStay” želė Envy Longwear Nagų emalio, $ 5; target.com. “Nails Inc.” gelio poveikis, 15 USD; sephora.com,.

SUSIJUSIOS: 3 būdai, kaip pašalinti jūsų gelio manikiūrą, nesijungdami į saloną

Spauda ant nagų

Akrilas Nails
Mandagumas

Kalbėk apie vaistą pavogti? Paspaudimo nagai būna daugybe spalvų ir yra madingos versijos puikus mani. Norėdami sėkmingai taikyti, nulupkite pagrindą ir švelniai paspauskite ant nagų. Geriausia dalis? Nėra sauso laiko, o pašalinimo procesas yra nesudėtingas ir netvarus – paprasčiausiai nuimamas ir išmesti.

Parduok tai: “Broadway Nails” įspūdis “Press-On” manikiūras, 6 USD; target.com, “Revlon Color Allure Press” ant nagų $ 7; drugstore.com.

Nagų lipdukai

Akrilas Nails
Mandagumas

Nagų lipdukai yra puikus būdas gauti įdomus, unikalus nagų dizainas be visų vargo ir papildomo laiko. Šie ilgalaikiai aksesuarai yra platūs, elegantiški raštai ir spalvos, todėl juos lengva naudoti. Tiesiog pridėkite lipduką į nagą, užpildykite lipduką ir užpildykite aiškiu viršutiniu sluoksniu, kad galėtumėte matyti blizgantį, gelio efektą.

Parduotuvė: “Essie” slankioko lipduko lipdukai, 10 dolerių; sephora.com, Sally Hansen salono efekto nagų lipdukai, $ 7; walgreens.com, “Incoco” nagų lenkų aplikacija, 7 dol.; target.com. 

Susijęs vaizdo įrašas: Aš esu apsėstas: Nails Inc x Alice + Olivia

SUSIJĘS: 6 paslaptys, kad jūsų manikiūras ilgesnis