“Dirty Dancing” rašytojas rengia nuotykį “Iconic Film”

Purvini šokiai Šiandien pasirodė 30 metų, o 1963-aisiais buvo įkurtas simbolinis filmas, kai kurios filmo temos jaučiasi pernelyg pažįstamos dabartinėje politinėje aplinkoje. Filmas pasakoja apie Baby (Jennifer Gray) ir jos slaptą romaną su savo stovyklos šokio instruktoriumi Johnny (Patrick Swayze), diskutuodamas apie abortus ir klasės skirtumus šiame procese.

Pasak 1987 filmo rašytojo, Eleanor Bergstein, ji Gegužė Būkite pasiruošę grąžinti Johnny ir Baby už tęsinį. “Aš visada maniau, kad turėjau ateities, aš tiesiog nebuvo pasiruošusi grįžti į ją”, – sakė ji E! Prisijungęs. “Dabar aš manau, kad esu pasiruošęs. Iš dalies dėl to, kad laikas, o iš dalies dėl to, kas nutiko su jais, yra tai, kas dabar vyksta. “

Bergsteinas mano, kad 2017 m. “Baby” būtų aktyvistas, remiantis moterų lygybę, imigrantų teises ir “Black Lives Matter”. “Aš manau, kad kiekvienas socialinis klausimas bus jai”, – sakė ji. “Visi šie dalykai vėl atėjo”.

VIDEO: Patikrinkite pirmą nuotrauką iš Purvini šokiai Perteikti

“Aš negaliu pakankamai pasakyti, tai liūdina mane … bet man tai intuityviau yra teisinga, manau, dabar tęsiu”, – pridūrė ji. “Aš manau, kad jį rengiuosiu į galvą”.

Nors filmas Techniškai 2004 m. buvo tęsinys Nešvarios šokiai: Havanos naktys (“Swayze” filme buvo kamejas), jame nebuvo mėgstamų “Johnny” ir “Baby” personažų. 1998 m. Buvo trumpalaikis Purvini šokiai Serialas, ir šiais metais pamatė ABC Purvini šokiai remake startuoja Abigail Breslin, bet originalus rašytojas neturėjo rankos nei vienoje dalyje. “Tai ne istorija, kurią norėčiau pasakyti”, – sako ji.

Nesvarbu, ar Bergsteinas seka naują tęsinį, deja, joks originalas nebus rodomas, nes 2009 m. Swayze mirė nuo kasos vėžio. Nors Swayze linija “Niekas nepalieka kūdikio kampu” – tai labiausiai cituota frazė filme, iš pradžių aktorius nepatinka linijos, pagal IMDb.

Žvaigždė taip pat primygtinai reikalavo atlikti savo triukus, ir pakartotinai nusileido žurnale, kai filmuodavo, sužalodamas savo kelio procesą, praneša IMDb. Bet galbūt labiausiai šokiruojanti filmo paslaptis yra ta dalis, kurioje Džonis ir Kūdikis ant grindų nusileidžia vienas kitam nebuvo skirtas filmukui paversti. Akivaizdu, kad ši piktnaudžiavimo scena turėjo būti tik sušilti, tačiau režisierius Emile Ardonlino jį laikė paskutiniame pjūvyje.

SUSIJĘS: niekas nenuleido Abigailo Breslino kampo: Naujas Purvini šokiai Plakatas atskleistas

Ar galite net įsivaizduoti Purvini šokiai be šių simbolių scenų?