Dieninės dienos “Jennifer Lopez” ieškos daugiau nei 10 000 dolerių

Ką gausite, sumaišę dešimties metų trukmės dievą, didelę studiją ir atsipalaidavusią pasivaikščiojimą į savo paparacišką apšiltą visureigį? Apranga, turinti didesnę grynąją vertę nei asmuo, rašo apie tai (* daro savęs nusileidžiančią pokštą, verkdamas viduje *).

Ketvirtadienį N.Y.C., Lopez, 49 metų, išsiskyrė su savo pensininku “MLB” beau Alex Rodriguezu, nepaduodamas jokių išlaidų, kai atėjo pas savo parašą ~ estetinis ~.

Pora išvyko iš “NBC Studios” papildomai. Rodriguezas turėjo karališką mėlyną kostiumą su pilkiais kaklaraistais ir juodais aviatoriaus atspalviais, o J. Lo išėjo iš šviesiai rožinės spalvos Valentino minidreso ($ 7,300; mytheresa.com), suderinus su kristalais įmontuotais “Gucci” sandalais ($ 1,250; farfetch.com). ir balta Fendi mini piniginė su aukso technine įranga ir spaustukais.

Garsenybė Sightings in New York City - August 16, 2018
Gotham / Getty Images

Nors mes negalime rasti tiksliai išpjaustyto Jeno rankinės modelio, vertinę pagal panašias versijas, kurias nustatėme, tai yra 3 000-4 000 JAV dolerių. Taigi, apskaičiuotas Lopez’s Lewk galutinis vertinimas (neįtrauktas į auskarus iš apyrankių) yra maždaug 12 000 USD.

Garsenybė Sightings in New York City - August 16, 2018
James Devaney / Getty Images

Oi, 12 000 JAV dolerių ketvirtadieniais … Gotta meilė jiems.