Dianna Agron dėl jos vaidmens bare: “Lyties scenos niekada nėra lengva padaryti”

Tamsioje fantazijoje Dianna Agron stumia save į naują teritoriją, Bare, Trečiadienį, trečiadienį, trečiadienį, trečiadienį Glee Alus, kaip naivi mažytė mergina Nevada pavadinta Sarah Barton, kurios pasaulis sprogs plačiai atviras, kai ji susitinka su Pepper (Paz de la Huerta). Toliau pateikiama kelionė per neteisėtus narkotikus, seksualinius klubus ir neramus santykius.

“Nieko, ką aš padariau nuo to laiko Glee buvo tas pats “, – sakė 29 metų aktorė Stiliuje neseniai “Svarbu, kad aš tęsiu save iššūkį”. Ir tai tik tai, ką ji padarė su šiuo charakteriu. “Aš norėjau žaisti merginą kryžkelėje, norėdamas dvasinį pabudimą. Ji yra kažkas, kas leidžia aplinkinius žmones pasirinkti jai pasirinkimą ir neatsižvelgia į savo likimą. Norėjau parodyti, kad gyvenimas ne tik atsitiko su tavimi. Bet kuriuo momentu turite pasirinkimą, ir jūs turite nuspręsti, ką su jais elgtis. “

SUSIJĘS: “Dianna Agron” keičiasi atrodo

Savo personažo kelionės dalis yra romantiškai susijusi su pipirai. Jūs pamatysite, kaip jie ištrūko laukinių vakarų metu, pritraukdami ir pabučiodami visą filmą. Jų tikėtina intymumas daugiausia buvo susijęs su jų kontrastine energija. “Pipirai yra stiprios, įtemptos, visą laiką, pilni aistros”, – prisiminė Agronas. “Norėdamas, kad aš žaisiu nuolankiai, man reikėjo tokios energijos (kaip” Paz “). Ir, laimei, tai, ką mes turėjome kartu “.

Jų romantika kulminacija pasiekiama dykumos sekso scenoje po to, kai du simboliai priima psichodeliką ir praleidžia didžiąją dieną, prikabindami tarp bedievių. “Agron” sakė, kad buvo užšaldyta, kai buvo nušauti scenos. Ir ji buvo nuogi. “Tai nebuvo mano pirmasis sekso scenos fotoaparatas, bet tai buvo mano pirmasis moterys”, – sakė ji. “Nesvarbu, kas tai yra, sekso scenos niekada nėra lengva padaryti. Tačiau yra pasitikėjimas savo scenos partneriu ir atsidavimas, kad suteiktumėte momento vientisumą. Prieš tai žinote, viskas baigėsi, ir jūs pamiršote viską, ką tik ką padarėte. Visi aktoriai sako tą patį, bet tai yra todėl, kad tai tiesa. Sekso scenos yra tiesiog nepatogios “.

Patikrinkite priekabą žemyn ir žiūrėkite filmus teatruose nuo spalio 30 d.