Diane Kruger ir Joshua Jackson Split po 10 metų kartu

Pasakykite, kad tai ne taip. Pranešama, kad Diane Kruger ir Joshua Jackson po dešimties metų nutraukė savo santykius Žmonės. Abiejų aktorių pakartojimai patvirtino žinias “mag”, sakydami pirmadienio pareiškime, “Diane Kruger ir Josh Jackson nusprendė atskirti ir likti draugais”. Nors privatus duetas tiesiogiai nepareiškė komentarų apie jų susiskaldymą socialinėje žiniasklaidoje, Infiltratorius aktorė pasidalino Jimmy Hendrix citata apie gyvenimą ir meilę savo “Instagram” puslapyje sekmadienį.

Jis skaitė: “Gyvenimo istorija yra greitesnė nei akies pabaiga. Meilės istorija yra sveika ir atsisveikinama, kol mes vėl susitiksime”.

Diane Kruger (@dianekruger) paskelbta nuotrauka

Dienos prieš tai aktorė Instagramas paskelbė savo horoskopą, kuriame rašoma: “Pamiršk apie tai, kas galėjo būti ir sutelkti dėmesį į tai, kas vyks. Šiandien ir kiekvieną dieną, kai ateina ir neatsirado pernelyg toli. visada planuokite savo gyvenimą. Viskas, ką turite padaryti, tai sekti. ” Krugeras užfiksavo filmą “Iš visų dienų tai yra mano horoskopas šiandien”.

Iš visų dienų tai mano horoskopas šiandien ��

Diane Kruger (@dianekruger) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Diane Kruger švenčia 40-ąjį gimtadienį su tortą ir BFF Jason Wu

Krugerio pusėje jie susitiko su savo 40-osiomis gimtadienio šventėmis, praeitą savaitę mėgaudamiesi gimtadienio tortą su BFF Jason Wu. Ji taip pat dalinosi apsvaiginimo įspūdžiais, padėkojo gerbėjams už jų gimtadienio norus ir įtraukė “#anewbeginning”.

Tai mano vakarėlis, ir aš verkiu, jei noriu #happyFridayeverybodyandthankyoufirstbirddaywishes #Anwbeginning

Diane Kruger (@dianekruger) paskelbta nuotrauka

Nepaisant jų suskaidymo, neatsisakoma, kad šie du padarė viena žavinga (ir madinga) pora. Pažiūrėk atgal į Krugerio ir Džeksono saldesnes “Instagram” akimirkas, čia.

#nystateofmind #bside @dianekrugerperso

Nuotrauka, paskelbta Joshua Jackson (@vancityjax)