“Derek Hough” fotobombyje debiutavo Julianne Hough ir “Brooks Laich” vedęs raudonųjų kilimų debetas

Šeštadienį Los Andžele, Los Andžele “Creative Arts Emmys”, savo naujajam vyrui Brooke’ui Laichui, Dereko Hough’ui, buvo svarbiausias didysis brolis debiutui “Julianne Hough”. Kada nors “goofball”, Derekas negalėjo atsispirti fotobombingui pirmas didelis viešas momentas po jų nuostabių Aidaho draugių liepos mėnesį, o rezultatai yra epic.

Laichas, apsirengęs klasikine juoda Tux ir Julianne sportuojančia nemokama šampano suknele, jauniems žmonėms buvo laimingas kameroms prieš dvi dienas vykusį renginį. Derek, nominuotas “Outstanding Choreography for Šokiai su žvaigždėmis, tegul duetas gauna keletą mielių spragtelėjimų, kol jis šokinėja priešais savo burnos angelę ir mirksėja du pirštus aukštyn. Už jo pora negalėjo juoktis.

TK
Steve Granitz / WireImage

Ne paslaptis, kad 32 metų Derekas puikiai pritaria Laichui. Netrukus po pora vestuvių jis nurodė NHL žvaigždę kaip “puikią vaikiną”, kuris išryškina savo seserį geriausiu.

VIDEO: Julianne Hough ir Brooks Laich padarys savo pirmąją viešą pasirodymą po vestuvių

“Aš jam pasakiau:” Aš žinau Julianą visą savo gyvenimą. Aš mačiau visą kiekvieną jos etapą. ” Aš mačiau visas skirtingas versijas sau bando išsiaiškinti, kas ji yra, ir tai yra geriausia jos versija, ir tai yra dėl jo “, Derek sakė E! žinios

SUSIJĘS: Dereko Houghas sako, sesuo Julianne yra geriausia versija su savo vyru Brooks Laichu

Mes nežinome apie jus, bet mes laukiame daugiau žvalaus fotobombų metų iš šios žavios šeimos.