Dennis Quaid negalėjo išspręsti Meg Ryan karjeros sėkmės per vedybas

“90-tieji metai mums davė viską ir daugiau (bet ir Moore’ą, kaip ir” Demi “):” Scrunchies “,” tattoo chokers “ir buvusios žymios buvusios” Celebrity Couples “, pavyzdžiui, Meg Ryan ir Dennis Quaid.

Ryan, 56, ir Quaid, 64, išrinktieji du filmus kartu (Vidinė erdvė ir D.O.A..) prieš susiejant mazgą 1991 m. jie išleido savo trečią filmą kartu, Mėsa ir kaulai, 1993 m.

Jie buvo jauni, graži ir garsiai žinomi, tačiau neseniai interviu su ŠiandienQuyid’as pasakojo Megyną Kelly’ui, kad “Celebrity” prisidėjo prie jų santuokos pabaigos 2001 metais.

Ryšiai, kuriuos Quaidas apibūdina kaip sėkmingiausią savo gyvenimą, iš dalies buvo sugriautas, nes jis pripažino Ryan pavydulį, kurio 1993 m. Rom-com Nemalonus Sietle paskatino ją įgyti naujų šlovės lygių.

“Kai susitiko, jūs žinote, aš buvau didelis dalykas, tada mano karjera [sustabdyta]”, – sako Quaidas, imituojantis automobilio garsą, stabdantį stabdžius. “Mes norėtume išeiti į Niujorko gatves ir tai būtų” Meg! ” Meg! “” Jis sako apie spaudą “, ir aš turiu tai pripažinti, iš tikrųjų maniau, kad aš dingo. Aš nemaniau, kad buvau toks mažas … bet buvau “.

Dennisas Quaid and Meg Ryan
Laiko ir gyvenimo nuotraukos / “Getty Images”

Nepaisant to laiko sudėtingumo, patirtis nebuvo be jos nuopelnų. “Tai buvo augimo galimybė”, – jis pasakė Kelly’ui: “Iš to aš sužinojau.” Quaid užbaigė skyrybų iš savo trečiosios žmonos (jis buvo susituokęs su P.J. Soles prieš Ryaną), Kimberly Quaid, balandžio mėn.. 

SUSIJĘS: Meg Ryan rašo esė apie vieną iš jos geriausių turtų: “Tai juokingas, turintis žinomų plaukų”

Quaid interviu taip pat palietė jo priklausomybę nuo kokaino, atskleidė, kad 80-tieji metai jis vartojo šį vaistą beveik kasdien. “Aš turėjau vieną iš tų baltos šviesos patirties tą naktį, kai aš, kaip aš supratau, aš ketinu būti miręs per penkerius metus, jei aš nepakeisiu savo kelius. Kitą dieną buvau reabilitacijos “, – sakė jis. 

Šiandien “Quaid” yra įsitvirtinęs kaip “Ronald Reagan” biopicinio titulinio švino Reaganas, o Ryan yra pridedamas prie būsimos serijos Nuotrauka Paryžiuje.

Buvęs poros 26 metų sūnus Džekas taip pat atkeliavo į Holivudą. Po trumpaamžės HBO serijos šurmulio Vinilas, Jis tikisi žvaigždė Evano Goldbergo 2019 m. CŽV / superhero serijoje Berniukai šalia Karlo Urbano ir Elisabeth Shue.

Mes rengiame vakarėlius.

“Jack Quaid” (@jack_quaid) bendrinta pozicija