Demi Moore įeina į bikini verslą (galiausiai!)

Demi Moore yra gana didelis gerbėjų bikini, ir ji šią meilę įgauna į kitą lygį su savo paskutiniu žingsniu.

55 metų vyras Imperija aktorė, kuri vis dar daro žandikaulius 55 m., kai ji pastebėjo maudymosi kostiumėlį, pripažinta, kad maudymosi kostiumai išaugo, investuodama į maudymosi kostiumėlį Andie plaukti.

Pagal bendrovės teiginius, bendrovės maudynes gamina moterys moterims WWD, su “Andie” įkūrėju ir vyriausiuoju pareigūnu Melanie Travis praneša svetainėje, kad jų tikslas yra suprojektuoti maudymosi kostiumus, kurie “tinkami, tinkami dėvėti, yra lengva pirkti ir lengvai valomi”. Įmonė taip pat nori supaprastinti maudymosi kostiumų pirkimo procesą.

Demi Moore Bikini
Columbia Pictures

Moore pasidalijo jaudinimu apie prekės ženklą. “Man buvo atkreipiamas dėmesys į Andio požiūrį, kuris moterims iškelia į priekį”, – sakė ji WWD. Ji tęsė: “Apsipirkimas maudymosi kostiumėliu gali būti įtempta ir daug laiko reikalaujančių tiek daug moterų, tačiau Andie leidžia rasti idealią maudymosi kostiumėlį neįtikėtinai paprasta, lengva ir patogia patirtimi”.

Atsijungęs: 10 kartų “Demi Moore” susibūrė su savo “Look-Alike” dukromis

Ši patirtis apima klientus, kurie gali užsisakyti kuo daugiau maudymosi kostiumų, kaip jie to nori, visi su neribota laisvu grąžinimo ir mainų per 30 dienų nuo gavimo. Nors pirmasis “swimsuit” linijos dėmesys buvo vienkartiniai kostiumai trijuose skirtinguose stiliuose, Travis teigė, kad dviejų dalių kostiumai turėtų būti prieinami jau kitą mėnesį.

Tiesiog laiku pavasario pertrauka.