“Demi Lovato” teigia, kad ji atsilaiko nuo kūno šamerių su karštuoju bikini naikinimu

Demi Lovato atsiprašau, nepasakyk, kad ji yra virš kūno šamerių. 

Pateikiant pasirodymą pirmadienio segmente The Elleno DeGenereso šou, atsivėrė pop muzika apie tai, kaip ji ketina 2018 m.

Paskelbusi “Instagram” dvi savaites anksčiau, “Disnėjaus alūnas” prisipažino, kad turi įveikti tam tikrą nesaugumą paskelbti socialinėje žiniasklaidoje. “Aš iš tikrųjų buvo labai susirūpinęs dėl paskelbimo, nes manęs nepatinka mano kojos”, “įsitikinusi” žvaigždė priimta į priimančiosios.

Taigi, aš nesaugiu apie mano kojas šiame paveikslėlyje, bet skelbiu jį, nes atrodo toks laimingas, ir šiais metais nusprendžiau atsisakyti savo tobulumo ir laisvės nuo savikritos. Mokymas mylėti savo kūną taip, kaip tai yra, yra sudėtingas, bet gyvenimas keičiasi. Pašalinti mano valgymo sutrikimą buvo sunkiausia mano gyvenimo kelionė, bet aš dirbau kiekvieną dieną siekdama kieto atsigavimo, net jei aš kartais netvarkau. Šiandien aš jausiu stiprus. Jūs taip pat galite tai padaryti. Tai yra įmanoma. Ačiū Dievui už šį naują skyrių mano gyvenime. # EDrecovery #happyAF

Dalyvauja Demi Lovato (@ddlvato)

Tačiau Lovato, kuris praeityje atskleidė apie savo kovą su valgymo sutrikimu ir kūno įvaizdžiu, nusprendė pasidalinti vaizdais su savo pasekėjais. “Aš nusprendžiau skelbti jį vis tiek, nes aš maniau:” Jūs žinote, kas man tai yra, kas aš esu ir myliu savo kūną, todėl aš tiesiog ketinu jį paskelbti “, – sakė ji. 

SUSIJĘS: Demi Lovato dalijasi dar viena Smokin “Swimsuit Pic paskelbus, kad ji pradeda Perfectionism

Nepaisant savitvardos ir baimės, kad internetiniai troleibai, patirtis jausdavo jaustis laisva. “Aš atėmiau jėgas nuo neigiamų komentarų ir nekenčiamųjų, nesiklausydavau jų, ir jei aš tai žiūrėčiau, aš tiesiog gailiuosi dėl jų, nes kas palieka neigiamą komentarą apie kažkieno profilį internete”, – tęsė ji. “Jūs turite būti liūdnas, kad tai padarytumėte. Aš paėmiau jėgą, ir tai tiesiog jaučiasi puikiai. “

Tai sakant, 25 metų vyras pripažįsta, kad kova yra toli gražu ne per daug. “Aš vis dar susidorojau su visais dalykais ir norėjau parodyti savo gerbėjams, kad tai dar kasdien kova su tam tikromis problemomis”, – sakė ji, kalbėdama apie “YouTube” dokumentinio filmo iššūkius., Tiesiog sudėtinga.

“Bet aš sunkiai kovojau, ir aš noriu parodyti savo gerbėjams, kad galite tęsti sunkų kovą ir gyventi tą gyvybę, kurį nusipelnėte”.