“Demi Lovato” mėgstamiausia užkandinė yra tik 2 dol

Stiliuje April - Demi Lovato
Carteris Smitas / valdomasis valdymas

Samantha Simon

Kovo 8 d., 2018 m., 10.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nesvarbu, ar ji žiūri į sceną, nuleidžia raudoną kilimą, ar atsitiktinai važiuodama per oro uostą, Demi Lovato yra kietas. Ji neturi jokių abejonių dėl savo asmeninio pasivaikščiojimo dėl naujausių tendencijų ir iki šiol ji aiškiai parodė, kad ji vaidina pagal savo taisykles.

Mes matėme 25 metų senumo žvaigždės porą su aukštakulnėmis kelnaitės su pasėlių viršūnes, apimančią spalvingą makiažą (rimtai, kas dar gali nutempti purpurinį žvilgsnio šešėlį taip gerai?), Ir, žinoma, po kito dėvėkite vieną įtemptą iškirptę. “Lovato” mados ir grožio pasirinkimai linkę būti drąsi ir linksmi, kaip pasididžiavę dainininkė “Atsiprašome neatsitiki”, ir mes vis labiau ją myliu..

VIDEO: žiūrėti Demi Lovato “InStyle” viršelio vaizdo įrašą

SUSIJĘS: Nepasakyk Demi Lovato “Bad Girl” -Tai tiesiog kalbama

Dėl mūsų balandžio mėnesio klausimo mes paprašėme mūsų žvaigždyną užpildyti mūsų visus savo asmeninius Faves, nuo stiliaus klodų, pvz., Pasakojimo skaidres ir seksualus maudymosi kostiumus, ir makiažas, ir geriausius gyvenimo būdus. Pasukite į apačią 22 mylių Lovato mėgstamų daiktų, įskaitant jaukią (ir skanų pigiai) užkandą iš “Target”. Ir daugiau istorijų, kaip tai, pasiimkite kopiją StiliujeBalandžio mėn. Paskelbtą leidinį kioskų kioskuose ir galima atsisiųsti skaitmeniniu būdu kovo 16 d.