Džeimis Chungas myli šį “Korean Dish-Snag” receptą!

Aktorė, madinga, ir Blogger Jamie Chung nekalba žodžių, kai kalbama apie skanu maistą. Po neseniai vykusios kelionės į Tygershark, Populiari Korėjos stiliaus jūros gėrybių vieta Brooklynoje, N.Y., Chung pasirodė “Instagram”, kad apibūdintų patirtį: “Korėjietiškas maistas, pagamintas iš kieto tvarto. F *** ing mylėti šią vietą “. Pridedamoje nuotraukoje buvo du skaniai atrodantys patiekalai – vienas iš jų – Džiovintas Chili Chicken Congee, Azijos štapelis su Meksikos išlyginimu.

Nuotrauka, kurią paskelbė Jamie Chung (@jamiejchung), 2016 m. Gegužės 6 d., 18:02 PDT

“Mūsų meniu sudaro jūros gėrybių centre esantys Korėjos įkvėpti patiekalai, kuriuose naujas išraiškos supratimas grindžiamas skoniais, su kuriais susidūrėme”, – aiškina galvos virėja Eduardo Sandoval. “Mano mama atvyko apsilankyti ir ji nevalgė daug jūros gėrybių, taigi, savininkas Dougas Hvangas minėjo naują” Congee Rice “porridge interpretaciją, tačiau negalėjau neatsižvelgti į mano tradicinį šeimos valgį iš vištienos, baltųjų ryžių, ir molė. Būtent čia kilo “Chicken Molé Congee” idėja, o dabar tai yra vienas populiariausių mūsų meniu elementų. Ačiū mama! “Norite pabandyti pakartoti šį kulinarinį malonumą namuose? Patikrinkite receptą žemiau.

SUSIJĘS: Sveikas skonio egzistavimas – čia yra receptai

Džiovintas Chili Chicken Congee

Išeina 5 kv

Ingridientai

Congee

3 kv. Vandens
3 puodeliai suši ryžių
1 visa vištiena
2 kiaulių pėdos
1 qt dashi ($ 3; yummybazaar.com)
2 oz sezamo aliejaus
4 oz žuvies padažas

Molé Sauce (džiovintas čili padažas)

1/2 oz džiovintos gajillo čili ($ 4; myspicesage.com)
.38 oz džiovintos salierų čili (4 doleriai; tienda.com)
1/4 oz džiovintų chipotle pipirų ($ 6; firehousepantrystore.com)
3/4 šaukštai džiovintų avokado lapų ($ 10; spicesinc.com)
2 1/2 šaukštai kmynų
1 mažas žiupsnelisis anizas
1 maža žiupsnine žvirgute
1 šaukštelis cinamono
2 1/2 šaukštai sezamo sėklų
3/4 šaukštelis corriander
1 šaukštelis gochugaru ($ 6; yummybazaar.com)
1 qt vanduo
1 1/2 oz. Žemės riešutai

SUSIJĘS: išmokti “Love Peas” su šia nauja “Crostini” recepte

Nurodymai

1. Norėdami pagardinti: Sumaišykite visus ingredientus, esančius dideliame rezervuare ir užkimšus dideliu šilumos kiekiu. Būtinai nuolat maišykite, kad ryžiai nepaslystų dugne.

2. Kai virinama, uždenkite dangteliu ir nuleiskite iki vidutinio karščio. Tęskite maišyti tol, kol sumuštins. Jei ryžiai pradeda klijuoti, pridėti šiek tiek šalto vandens ir išvalyti dugną, o ryžiai turėtų būti išleisti.

3. Molio padažas: Skrudinkite visus čili ir prieskonius orkaitėje esant 350 ° F temperatūrai, kol chilies sukrauti ir traškūs. Pašalinkite stiebelius iš džiovintų čili.

4. Sumaišykite visus kepinius ir pridėkite prie atsargos. Įpilkite vandens ir 30 minučių virkite su dangteliu. Ištraukite šilumą ir leiskite dar 30 minučių sėdėti su dangteliu. Padangų skystis ir rezervas.

5. Padauginkite chilies ir prieskonius į maišytuvą ir sumaišykite, kol neužsivysite. lėtai pridėti rezervuoto skysčio, kol viskas tampa lygiu padažu. Padarykite per tinkamą sietą, kad pašalintumėte visų sėklų minkštimą.

6. Tarnauti: krapštykite 10 oz užkandžių į dubenį. Įpilkite molės padažą ir garnyras su cilindro ir smulkintais žemės riešutais.