Daugiau įrodymų, kad Kendall Jenner laimi lengva vasaros stiliumi

Laikydamasis Kendallo Jennero daugybės talentų yra pats feat. Be to, kad nužudytumėte kilimo ir tūpimo taku bei raudoną kilimėlį, jau nekalbant apie sėkmingą “milijonų mados” linijų paleidimą, realybė “žvaigždė” ir “socialinė žiniasklaida” visada gali būti vertinama kaip vienas iš geriausių nefunkcinių ansamblių. 

Ir tai praeities savaitgalis nebuvo išimtis. Jenner tam tikru kokybišku šeimyniniu laiku susitiko su likusiu Kardashian-Jenner klanu ir parodė operos fantomas ir įkandimas valgyti po Ivy. Šia proga ji dėvėjo baltą beprotišką “Solace London” kostiumėlį su dramatišku plataus kojelės siluetu, puikiai įklijuotu lengvu vasaros laiku. Jos aksesuarai taip pat buvo tokie pat paprasti – juvelyriniai auksiniai papuošalai (vienas subtilus pakabukas, viena “Cartier” apyrankė), balta pitono Adriana Castro sankaba (2 785 JAV dolerių; adrianacastroonline.com), ir neutralūs kulnai. 

Ir kaip viską, ką myliu, turėjome jį nusipirkti. Puikiai tinka gurmanams ar savaitgaliams, o vėliau – savaitgalio pietų vakarienė, atskleidžiant savo neprilygstamą stilių, padidėjęs Jennerio įkvėptas tvistas su žemiau esančiais gabalais..

Kendallas Jenner's Outfit - Embed
Mandagumas

Parduokite išvaizdą: Adia Kibur karoliai, 45 $; shopbop.com. “Giles & Brother” apyrankė, 95 Lt; shopbop.com. “Solace London” kostiumėlė, 147 USD; revolveclothing.com. Halogeninė sankaba, 98 USD; nordstrom.com. BCBGeneration siurbliai, 79 $; nordstrom.com.

SUSIJĘS: Kendallas Jenneris Padaro džinsus ir “Tank” viršų atrodo taip gerai