Daugiau apie geriausius Halloween kostiumus

Jei yra vienas dalykas, kurį galime tikėtis kiekvienam Halloween (išskyrus beveik begalę saldainių tiekimą), tai reiškia, kad įžymybės visiškai apimtų atostogas. Ir, žinoma, “Halloween 2015” nesiskyrė. Šių metų populiarių įžymybių kostiumai gali būti ir geriausi, tačiau visi su Jessica Alba ir vyras Cash Warren Lady Gaga šunimi ir Viola Daviso dukra įsitraukė į veiksmą su “show-stopping getups”. Laimei, “Instagram” tapo dovanomis, kurios vis dar suteikia, o mūsų mėgstamiausios žvaigždės ieško “nuotraukų dalijimosi programoje”, kad dalytųsi “jų daugialypių kostiumų gramais”. Laikykis skaitymo, kad pamatytumėte daugiau geriausių Halloween kostiumų.

Taigi keista .. BatGirl ir Velykų ragana susitiko Helovyną

Nuotrauka, paskelbta Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz)

Taigi ….. Elsa kostiumas? Neveikia dėl jos. Pirate? Ne eiti Taigi ji pagaliau sakė: “Aš tiesiog noriu būti Tavo mama”! Taigi … uhh …. tai aš.

Nuotrauka, paskelbta Viola Davis (@violadavis) apie

Šis kostiumas buvo hibridas. Pusė kūrybos, pusė perdirbamų medžiagų. Ir aš turėjau labai mažai išmetamų teršalų, kai aš jį dėvėjo.

Nuotrauka, paskelbta Bette Midler (@bettemidler)

��✨�� Geras nakties angelas �� #Repost @inspiresmi ✨ Gaidys! ✨ @alessandraambrosio Komandos darbas, apsirengęs šituo babe praeitą vakarą @ shawnprochazk @inspiresmi nuotrauka iš @mdferreira �� Ji turėjo įkvėpimo, ir mes padarėme tai atsitikti! # Halloween2015 #AlessandraAmbrosio #hautecostume #custommade by Shawn Prochazk # # # # # # # # # # # # # # # # # # delivery # # holloween

Nuotrauka, paskelbta “@alessandraambrosio”

@missasiakinney, kurį Halloween kostiumė užklupo “LAX” puparazzi! Tai paukštis! Tai lėktuvas! Tai povas. Jūs galite pasakyti, kad ji yra didžiausia kiaulė jos lankstumo klasėje!

Nuotrauka, kurią paskelbė The Countess (@ladygaga) apie

Happy Halloween ✌��️��жи

Ashanti (@ashanti) paskelbta nuotrauka

Laukiama Uberio #halloween nakties linksmina nuotraukas su draugais #halfskull #makeup @mirandajory ❤️❤️

Nuotrauka, paskelbta Carmen Electra (@ carmenelectra)

@ matty_holloway @heatherdmarks @jeromeduran �������� goodbye # halloween2015

Paskelbta Candice Swanepoel (@angelcandices) nuotrauka

Atsiprašome, vaikinai neturi išgalvoto kostiumo, norėdami pasidalinti tuo, ką mano dukra išrinko man, mums taip smagu! Ji mėgsta aukso! #motheranddaughter Desculpa Minha gente mai nao tenho uma Fantasia fancy para dividir! Taigi o que a minha filha escolheu param mim! Siūlome apsigyventi Gold! #maeefilha

Nuotrauka, kurią paskelbė Camila Alves (@iamcamilaalves)

Gavau savo @airbnb paruoštą vakarui šventėms. Buvo labai įdomu su apgauti ar tvarkyklei! ��

Mariah Carey (@mariahcarey) paskelbta nuotrauka

Tai yra tas pats

Nuotrauka, paskelbta Odeya Rush (@ odeyarush1)

Tuo tarpu # Hulaween2015 buvau pažodžiui dėvęs šiukšles, kitą dieną aš vis dar nebuvo trashiest dalykas!

Nuotrauka, paskelbta Bette Midler (@bettemidler)

Sumaišoma, kai vaikai atėjo. Štai: miręs diskoteka ��

Nuotrauka, kurią paskelbė Lena Dunham (@lenadunham)

Griswoldas ir Brinklis #HappyHalloween @ kristingramas

Jessica Simpson (@jessicasimpson) paskelbta nuotrauka

Virti kaulus @ caymango ��

Nuotrauka paskelbta Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Atvykstant į Ameriką

Nuotrauka paskelbta Beyoncé (@beyonce)

Comin in hot ����

Nuotrauka paskelbta Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Jie šliaužti ir jų slapukai • • • • •: @franthebean • “Matilda” susitinka trečiadienį. •

Nuotrauka, kurią paskelbė Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Mano motina ir aš abi dėvėjo atitikimo raganos kostiumus praeitą vakarą. Mes turėjome geriausią laiką !!! ����

Kelly Osbourne (@kellyosbourne) paskelbta nuotrauka

#FeelTheBern @berniesanders @panterasarah

Matt McGorry (@mattmcgorry) paskelbta nuotrauka apie

#aboutlastnight mano boo @ cash_warren # halloween2015

Jessica Alba (@jessicaalba) paskelbta nuotrauka

Tai yra privataus šeimos nuotrauka, kurią nusprendžiau pasidalinti dėl to, kas atsidūrė paveikslėlyje…

Nuotrauka paskelbta Ellen Pompeo (@ellenpompeo)

“Mano mažasis vienaragis”

Nuotrauka, paskelbta Lily Aldridge (@lilyaldridge)

SUSIJĘS: skaitykite daugiau “Best Celebrity Halloween 2015” kostiumų

JESSE, JAMES;) KOMANDOS ROCKETAS IŠSKIRTI GREITIS! SURRENDER DABAR ARBA PARUOŠTI KLAIDA !!! #pokemon #pokemonmasters

Nuotrauka paskelbta anselelgort (@anselelgort)