Dance Moms Star Maddie Ziegler siūlo solidų patarimą merginoms, kurios tikisi pasiekti savo svajones

Trylika metų Šokančios Mamos žvaigždė Maddie Ziegler yra už bet kokį iššūkį, kai kalbama apie Holivudo nuolat besikeičiančio populiarumo konkursą. Tiesą sakant, plataus akimis šokio fenomenas įrodė, kad trečiadienio naktį, kai ji išmuštų “Instagram” mėgstamas nuotraukas, tokias kaip Kylie Jenner, Cara Delevingne, Ruby Rose ir Bella Thorne, “Los Andžele” laimėjus 2016 m. “People’s Choice Awards”.

Taigi, kaip pasibaigė “Sia” muzikinių vaizdo įrašų žvaigždė? “Aš tikriausiai tiesiog einu valgyti su draugais ar kažkas – turbūt turbūt šiek tiek šokių vakarėlio”, – sakė ji Stiliuje. Suknelė su spalvinga “Michael Costello” suknele su atitinkančiais “Dior” siurbliais ir “Jennifer Meyer” juvelyriniais dirbiniais, Ziegler’iu, kuris patvirtino, kad šiuo metu dirba naują gyvenimo sezoną Šokančios Mamos, Taip pat pasidalinti patarimais merginoms, kurios dar turi pasiekti savo svajones.

“Tiesiog visada būk atsidavęs ir sieki, ką darai, nes tai įvyks, jei padarysi. Tai tikrai bus “, – sakė ji. “Aš visada norėjau tai padaryti, kai buvau vyresnis, ir tai vyksta. Jūs ką tik turite įsitikinti savimi. “

FOTOS: žiūrėkite visus geriausius iš 2016 m. “People’s Choice Awards” “Red Carpet” apdovanojimus

– Pateiktas Brandi Fowler pranešimas